سیاسی

تذکر شفاهی نمایندگان درباره گرانی ها و افزایش اجاره بهای مسکن

به گزارش خبرگزاری توانا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکرات شفاهی امروز خود به موضوعاتی همچون گرانی کالا‌ها، افزایش اجاره بهای مسکن و تحقق وعده‌های دولت تذکر دادند.

*گرانی اقلام مصرفی مردم را با مشکل مواجه کرده است/رئیس جمهور به نمایندگان توضیح دهد

رمضانعلی سنگدوینی نماینده گرگان در مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: بانک ها در این شرایط سخت اقتصادی مردم را برای پرداخت تسهیلات اذیت می کنند. لازم است دستور قاطعی از جانب شما برای کمک به مردم در این شرایط حساس صادر شود.

وی با اشاره به گرانی‌ها، افزود:گرانی اقلام مصرفی، اجاره بهای مسکن مردم به ویژه اقشار ضعیف را با مشکل مواجه کرده است، از شما می خواهم در جلسه صحن حضور پیدا کرده، در خصوص ادامه مسیر برای نمایندگان توضیح دهید تا مشکلات حل شود.

نماینده گرگان در مجلس بیان کرد:از آقای ساداتی نژاد تشکر می کنم که بخش اعظمی از مطالبات گندمکاران و کلزا کاران را پرداخت کرده است. ان شاءالله در هفته آینده نیز مابقی مطالبات نیز پرداخت شود.

*دولت برای وعده های خود زمان تعیین کند

در ادامه حسین خسروی در تذکر شفاهی خود ، گفت: به رئیس جمهور یادآوری می‌کنم برای ارزیابی شعارهای دولت زمان تعیین کند.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش 40 روز پیش اعلام کرد قانون رتبه بندی معلمان “در آینده بسیار نزدیک” اجرایی می‌شود، این آینده بسیار نزدیک دقیقا چه زمانی است؟ همچنین رئیس جمهور در مصاحبه تلویزیونی اخیر خود فرمودند گرانی حاصل از هدفمندی یارانه ها “کوتاه مدت” است. این گرانی ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا