فرهنگی

ملاقات خصوصی به سینما آمد

“ملاقات خصوصی” فیلم محبوب جشنواره چهلم فجر پروانه نمایش گرفت تا به زودی روانه پرده سینماها شود، فیلمی که در آن هوتن شکیبا و پریناز ایزدیار ایفاگر نقش‌های اصلی‌اش هستند.

«ملاقات خصوصی» نخستین ساخته سینمایی امید شمس یکی از فیلم‌های مطرح جشنواره چهلم فیلم فجر بود که در انتخاب‌های مردمی این جشنواره نیز همواره در بین 5 فیلم محبوب تماشاگران قرار داشت . این فیلم در روز آخر و پیش از حذف سیمرغ مردمی موفق شد رتبه نخست جدول را از آن خود کند.«ملاقات خصوصی» که در نوبت اکران عمومی قرار داشت به تازگی موفق به دریافت پروانه نمایش شده و قرار است به زودی روانه پرده سینماها شود.

این فیلم با توجه به داستان و ترکیب بازیگرانی که دارد، جز فیلم‌هایی است که پیش بینی می‌شود گیشه موفقی داشته باشد. هوتن شکیبا، پریناز ایزدیار، رویا تیموریان، ریما رامین‌فر، پیام احمدی نیا و… در آن بازی دارند.

«ملاقات خصوصی» که به تهیه‌کنندگی امیربنان تولید شده ، در هشتمین جشنواره فیلم «شهر» موفق شد جایزه بهترین فیلم را از آن خودش کند.

علاوه بر ملاقات خصوصی شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های «اینان» به تهیه‌کنندگی علی برادری و کارگردانی رهبر قنبری و «سه جلد» به تهیه‌کنندگی محمد آفریده و کارگردانی سیدمهدی اسماعیلی موافقت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا