بین المللی

شهادت دوجوان فلسطینی در درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی

بر اثر درگیری فلسطینیان و نظامیان رژیم صهیونیستی در بخش قدیمی شهر نابلس در کرانه باختری، دو جوان فلسطینی به شهادت رسیدند.

به گزارش توانا به نقل از فلسطین الیوم، بر اثر درگیری‌های شدید سحرگاه امروز یکشنبه ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۲ بین فلسطینیان و نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی در حومه شهر قدیمی نابلس در شمال کرانه باختری اشغالی، دو جوان فلسطینی به شهادت رسیدند و شماری دیگر زخمی شدند.

هلال احمر نابلس تصریح کرد: دو جوان فلسطینی به نام‌های «عبود صبح» (۲۹ ساله) و «محمد العزیزی» (۲۲ ساله) در جریان هجوم نظامیان اشغالگر به شهر نابلس به ضرب گلوله به شهادت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند. نظامیان اشغالگر همچنان از رسیدن کادر پزشکی به محل جلوگیری می‌کنند.

این درگیری‌ها پس از یورش نظامیان یگان ویژه رژیم صهیونیستی به شهر نابلس و به دنبال آن ورود ده‌ها خودروی نظامی از چند محور و محاصره محله «الیاسمینه» در بخش قدیمی این شهر رخ داد این در حالی است که هواپیماهای شناسایی رژیم اشغالگر بر فراز منطقه گشت زنی می‌کردند. نظامیان اشغالگر همچنین چندین تک تیرانداز را بر روی پشت بام ساختمان‌ها در محله رأس العین در مجاورت بخش قدیمی نابلس مستقر کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا