ورزشی

مهدی: سوپر جام پس از جام جهانی قطر برگزار می شود

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال در باره دیدار سوپر جام بین تیم‌های استقلال و نساجی گفت: این دیدار پس از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و پیش از آغاز دیدارهای نیم فصل دوم برگزار خواهد شد.

به گزارش توانا، سهیل مهدی روز دوشنبه در پایان مراسم قرعه‌کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درصدد هستیم تا تیم‌ها شرایط میزبانی را فراهم کنند و تاکنون ورزشگاه‌های ۵ تا ۶ باشگاه هنوز آماده نیست و امیدواریم تا روز رقابت‌ها و نهایت تا هفته اول تا دوم این مجموعه‌ها آماده شوند.

وی در خصوص تکنولوژی VAR  نیز اشاره کرد و گفت: به این تکنولوژی بسیار نیازمند بوده و وجود آن در لیگ نیز احساس می‌شود. امیدواریم این ابزار وارد فوتبال کشور شود.

مهدی به تغییر محل برگزاری قرعه کشی لیگ نیز گفت: این تغییر در روز آخر انجام شد و به صورت پارتیزانی محل طی ۱۲ ساعت تغییر کرد و اگر کم و کاستی بود به این دلیل رخ داد و امیدواریم این چنین اتفاقاتی را شاهد نباشیم.

وی در خصوص زمان برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم های استقلال و نساجی گفت: این دیدار پس از جام جهانی ۲۰۲۲ و پیش از آغاز دیدارهای نیم فصل دوم برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا