بین المللی

تکرار حمله سایبری به سایتهای رژیم صهیونیستی

تهران – توانا  – منابع رسانه ای با اعلام جزییات حمله سایبری به سایت های رژیم صهیونیستی خبر دادند که ۷ سایت و سامانه مجازی این رژیم در ساعات گذشته هک شد.

به گزارش توانا  ،کانال مقاومت اسلامی «النجباء» در این باره گزارش داد که چندین شرکت بزرگ تجاری اسرائیلی که درون سرزمین های اشغالی فعالیت می‌کنند، از سوی یک گروه سایبری عراقی هک و در صفحه های آنها تصاویر و سرودهای الحشدالشعبی پخش شد.

«صابرین نیوز» نیز خبر داد که در یک حمله سایبری دیگر وبگاه‌های فروش سخت‌افزاری و لوازم الکترونیک در سرزمین های اشغالی هدف قرار گرفت و در صفحه  های آن عکس های شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» و سرودهای «الحشد الشعبی» منتشر شده است.

گروه هکری «الطاهره» که چندین حمله سایبری در ماه‌های گذشته را انجام داده بود، مسئولیت این حملات را بر عهده گرفت.

این دومین حمله سایبری گروه هکری الطاهره در ۱۵ روز گذشته به سایت های رژیم صهیونیستی است، این گروه ۲۰ تیر گذشته نیز با انجام یک حمله سایبری زیرساخت های شهرداری «تل آویو» پایتخت رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد که در پی آن وبسایت شهرداری و اپلیکیشن خدمات شهری تل‌آویو و سامانه مالیاتی آن از دسترس خارج شد.

در چند ماه گذشته بارها سایت ها و سامانه های مجازی رژیم صهیونیستی هدف حملات گسترده سایبری قرار گرفته است در فروردین ۱۴۰۱ دو حمله سایبری موجب توقف فعالیت سایت فرودگاه «بن گورین» تل آویو و اختلال در پایگاه های الکترونیک و بخشی از اپلیکیشن های مهمترین بانک های رژیم صهیونیستی شد؛ موضوعی که نشان داد این رژیم در برابر حملات سایبری به شدت آسیب پذیر است.

در این حمله سایبری وبگاه‌های بانک‌های «مسعد، اینترناسیونال، اوتزارهاشیال» و چندین بانک مهم دیگر رژیم صهیونیستی از دسترس خارج شدند و دسترسی کاربران به اپلیکشن و وبگاه های این بانک‌ها برای چندین ساعت قطع شد.

تیر ماه گذشته هم سرورها و خدمات شرکت امنیت دیجیتالی «سلیبرایتی» یکی از مهمترین شرکت های رژیم صهیونیستی ویژه ارائه اطلاعات دیجیتالی و ارائه خدمات اطلاعاتی حقوقی به غرب هدف حمله ای سایبری از خاک عراق قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا