ارتباطات و فناوری اطلاعاتاقتصادی

وزیر ارتباطات از «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» دیدن کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز از «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» دیدن کرد.

به گزارش توانا، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عصر روز سه شنبه 4 مرداد با حضور در مصلی امام خمینی (ره) به همراه جمعی از معاونان و مدیران وزارت ارتباطات از نمایشگاه‌های «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» دیدن کرد.
وزیر ارتباطات در این بازدید که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، با تولیدات و دستاوردهای شرکت‌ها، مؤسسات و مجموعه‌هایی که در این رویداد حضور پیدا کرده بودند آشنا شد و با تعداد زیادی از حاضران در این نمایشگاه گفت و گو کرد.
«رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» در راستای تحقق مفاهیم حکمرانی مردمی و توجه به اهداف مردمی‌سازی دولت، توسط نهاد ریاست جمهوری و شبکه دستیاران مردمی ریاست جمهوری از روز یک‌شنبه، ۲ مرداد و به مدت سه روز در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده است.
در این رویداد شرکت‌ها، گروه‌های مردم نهاد و مجموعه‌های دانش بنیان در قالب هزار غرفه، پذیرای مدیران کشور از سطح وزرا تا مدیران میانی، استانداران و فرمانداران بود تا با ارائه مدل یا حل مسئله، چالش‌های پیش روی سازمان‌ها مرتفع شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در بازدید از «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱»، صادق عباسی شاهکوه، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی؛ حسن سالاریه، رئیس سازمان فضایی؛ محمود لیائی، مدیرعامل شرکت ملی پست؛ مصطفی اشرف، مشاور و مدیرکل دفتر وزارتی؛ سید محمد رضوی زاده، رئیس مرکز پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ علی اصغر انصاری، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی؛ هادی اصلان‌زاده، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع همراهی می‌کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا