بین المللی

ابراز همبستگی ایران وقطر وسوریه با فلسطین

تهران-توانا-وزیران امورخارجه سه کشور ایران، سوریه و قطر در تماس تلفنی با زیاد التخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، همبستگی خود را با مردم فلسطین و این جنبش اعلام کردند.

به گزارش توانا، از شبکه المیادین، وزرای سه کشور همچنین بر حمایت خود از غزه و ملت فلسطین تاکید و حمله رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

همچنین نبیه بری رییس مجلس لبنان و سید عمار حکیم نیز در تماشی با النخاله همبستگی کامل خود را با جهاد اسلامی و نیز انزجار از تجاوزگری صهیونیست‌ها بیان کردند.

به گزارش توانا، منابع خبری ساعاتی قبل اعلام کردند بر سر آتش بس در غزه با میانجی گری مصر و با تحقق کامل خواسته های جنبش جهاد اسلامی توافق شده و توافق آتش بس از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه امشب(نخستین ساعات بامداد دوشنبه به وقت تهران) به وقت محلی رسما اعلام خواهد شد.

به گزارش توانا، شبکه الجزیره نیز در صفحه توئیتر اخبار فوری خود نوشت به متن توافق آتش بس که امشب(شامگاه یکشنبه ۱۶ مرداد) ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی اعلام خواهد شد، دسترسی یافته است.

صفحه توئیتر الجزیره به نقل  از جنبش جهاد اسلامی نوشت: ما اعلام می کنیم که اجرای توافق آتش بس از ساعت 23 و 30 دقیقه امشب به وقت محلی اغاز می شود و از اقدام میانجی گرانه مصر در این زمینه استقبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا