بین المللی

حمله سایبری به نهادهای رژیم صهیونیستی

تهران – توانا- در پی دور جدیدی تجاوزگری رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛ منابع خبری از حمله دوباره سایبری به نهادهای این رژیم خبر دادند.

به گزارش روز سه شنبه توانا به نقل از خبرگزاری شهاب، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که برخی نهادهای این رژیم از جمله شهرداری شهرک صهیونیست نشین سدیروت در اراضی اشغالی هدف حمله سایبری قرار گرفت.

براساس اعلام این رسانه ها، منبع حمله سایبری از عراق بوده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ۱۴ مردادماه نیز گزارش داند که پایگاه اینترنتی فرماندهی جبهه داخلی ارتش این رژیم هدف حمله سایبری قرار گرفته و از دسترس خارج شد.

۵ مردادماه سال جاری نیز ۷ پایگاه و سامانه مجازی رژیم صهیونیستی توسط گروه عراقی “الطاهره” هک شده بود.

در این حمله سایبری، چندین شرکت بزرگ تجاری اسرائیلی که درون سرزمین های اشغالی فعالیت می‌کردند، توسط این گروه عراقی هک و در صفحه های آنها تصاویر و سرودهای الحشدالشعبی پخش شد.

این دومین حمله سایبری گروه هکری الطاهره در چند دو ماه اخیر به سایت های رژیم صهیونیستی بود، این گروه ۲۰ تیر گذشته نیز با انجام یک حمله سایبری زیرساخت های شهرداری «تل آویو» پایتخت رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد که در پی آن وبسایت شهرداری و اپلیکیشن خدمات شهری تل‌آویو و سامانه مالیاتی آن از دسترس خارج شد.

در چند ماه گذشته بارها سایت ها و سامانه های مجازی رژیم صهیونیستی هدف حملات گسترده سایبری قرار گرفته است.

در فروردین ۱۴۰۱ نیز دو حمله سایبری موجب توقف فعالیت سایت فرودگاه «بن گورین» تل آویو و اختلال در پایگاه های الکترونیک و بخشی از اپلیکیشن های مهمترین بانک های رژیم صهیونیستی شد؛ موضوعی که نشان داد این رژیم در برابر حملات سایبری به شدت آسیب پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا