ارتباطات و فناوری اطلاعاتاقتصادی

همکاری های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرز توسعه می یابد

با امضای تفاهم نامه ای همکاری های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز توسعه می‌یابد.

به گزارش توانا و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، با امضای تفاهم نامه ای همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز مقرر شد طرفین با هدف هدایت، پیشبرد، گسترش و توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان و استفاده از ظرفیت های پیام و پارک همکاری کنند.
برقراری همکاری های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با پارک، امکان استفاده شرکت های پارک از تجهیزات آزمایشگاهی و خطوط تولید داخلی شرکت های مستقر در پیام و بهره مندی واحد‌های دانش بنیان از فضاهای موجود در این منطقه از جمله تعهداتی است که بر اساس این تفاهم نامه از طرف منطقه پیام به پارک علم و فناوری ارائه شود.
همچنین مقرر شد پارک علم و فناوری در آموزش مدیران وکارشناسان منطقه ویژه همکاری های لازم را به صورت مستمر داشته باشد.
انجام خدمات فنی و تخصصی، امکان ارائه فضایی در نمایشگاه دائمی پارک برای محصولات شرکت های مستقر در پیام و بهره مندی شرکت های منطقه در صورت امکان از امکانات و تسهیلات صندوق های مورد تایید پارک از جمله مواردی است که پارک علم و فناوری البرز در ارتباط با منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام باید انجام دهد.
بر اساس این گزارش، در حاشیه امضای این تفاهم نامه، اکبرقنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به همراه جمعی از مدیران این منطقه از بخش های مختلف پارک علم و فناوری استان البرز بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این پارک قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا