اخبار استان ها

تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس کلید می‌خورد

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های وابسته آن در مجلس به زودی کلید می‌خورد.

به گزارش توانا، ولی اسماعیلی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در گفت‌وگویی در اردبیل اظهار داشت: امسال برای مسیر گرمی تا بیله‌سوار به عنوان بزرگراه قفقاز 50 میلیارد تومان تامین شد و برای سال بعد نیز 110 میلیارد تومان تامین خواهیم کرد و 17 کیلومتر این بزرگراه در حوزه گرمی و بقیه در حوزه شهرستان بیله سوار است.

اسماعیلی اظهار کرد: راه اصلی انگوت و قره آغاج با پنج میلیارد تومان در حال مناقصه است و پیمانکار آن مشخص شده است. این مسیر دوبانده خواهد شد و جاده اصلی مغان با سه فاز و با 80 میلیارد تومان اعتبار از سوی فرمانداری انگوت در حال پیگیری است.

وی گفت: در سال گذشته و امسال 15 میلیارد تومان از اعتبارات در اختیار نماینده را برای توسعه و بهسازی راه‌های بخش موران اختصاص دادیم و به زودی برای آسفالت راه‌های آنتی بالای 50 خانوار قیر تامین خواهیم کرد. بعد از پایان این کار، عملیات آسفالت راه‌های روستایی بالای یک کیلومتر نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

اسماعیلی ادامه داد: از 46 میلیارد تومان اعتبار شهرستان، 10 میلیارد تومان برای توسعه و بهسازی راه‌ها اختصاص داده‌ایم و هشت میلیارد تومان برای آبرسانی و سه تا چهار میلیارد تومان نیز برای توسعه منطقه گردشگری گیلارلو هزینه خواهیم کرد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های وابسته آن در مجلس به زودی کلید می‌خورد و 15 عضو هیئت تحقیق مشخص شده‌اند. به زودی رئیس آنها مشخص خواهد شد و با حکم آقای قالیباف، کارشان را آغاز خواهند کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل افزود: عملکرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور مورد قبول مجمع نمایندگان استان اردبیل نیست.

وی ادامه داد: رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور هم استانی ماست، از روی انتظاری که از ایشان داریم، منتقدش هستیم و امیدواریم عملکرد خود را اصلاح و تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا