فرهنگی

پارسا پیروزفر در آی فیلم

درحالیکه پارسا پیروزفر به خاطر بازی در فیلم «تی‌تی» و سریال «یاغی» این روزها بسیار در مرکز توجه‌هاست، شبکه آی‌فیلم هم تصمیم گرفته اولین سریال این بازیگر را روی آنتن بفرستد.

شبکه آی‌فیلم از روز دوشنبه 24 مرداد پخش سریال «در پناه تو» را شروع می‌کند. این سریال به کارگردانی حمید لبخنده در سال 1372 ساخته شده و لعیا زنگنه، رامین پرچمی، حسن جوهرچی، پارسا پیروزفر، ایرج راد، ثریا قاسمی و … در آن بازی دارند.

این سریال جزو آثار مهم تلویزیون در دهه هفتاد بود و یک جورهایی با توجه به فضای بسته آن دوران ساختارشکن معرفی می‌شد. علاقه همزمان دو پسر دانشجو به یک دختر محجبه و از خانواده‌ای سنتی، ماجرای جذابی بود که در فضای بسته دهه هفتاد توجه‌های زیادی را به سمت سریال «در پناه تو» جلب کرد.

حمید لبخنده و لعیا زنگنه، کارگردان و بازیگر سریال بعدها در مصاحبه‌ای گفتند که اصل ماجرا یک مربع عشقی بوده و شخصیت پارسا هم سهمی در این ماجراها داشته اما تلویزیون دیگر اجازه نمایش چنین مسئله‌ای را نداده.

داستان از این قرار بود که دختری محجبه به نام مریم در دانشگاه مورد توجه دو پسر قرار می‌گرفت. درحالیکه محمد تلاش می‌کرد علاقه‌اش را به او ابراز کند، به علاقه دوستش رامین هم او پی می‌برد و به همین دلیل هم به جای گفتن حرف دلش به خاطر دوستش کنار می‌کشید. اما ماجرا به ازدواج ختم نمی‌شد و اتفاق‌های مهم بعدی ماجرا را به سمت دیگری می‌برد.

این سریال هر روز ساعت 19 پخش می‌شود و تکرار آن ساعت 3 نیمه‌شب و 11 صبح خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا