ورزشی

درگیری جنجالی کونته و توخل به فضای مجازی کشید

به گزارش توانا، دیدار جذاب شب گذشته چلسی و تاتنهام جنجال های زیادی داشت. آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام با توخل سرمربی چلسی در دو مرحله وارد درگیری فیزیکی شد.

به نظر می رسد این جنجال آفرینی دو مربی سرشناس لیگ برتر انگلیس تداوم دارد. آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام پس از دیدار دو تیم در لیگ برتر انگلیس که با تساوی 2-2 در استمفوردبریج به پایان رسید، توماس توخل، سرمربی چلسی را مورد تمسخر قرار داد.

کونته و توخل دو بار با هم نزاع کردند، اولی بعد از اولین گل تساوی برای تاتنهام و دومی در هنگام دست دادن مربیان پس از پایان مسابقه رخ داد.

کونته در صفحه اینستاگرام خود تصویری از جشن توخل بعد از گل دوم آبی ها منتشر کرد، زمانی که توخل تصمیم گرفت مقابل سرمربی ایتالیایی بدود تا به جشن او برای گل اول تاتنهام پاسخ دهد.

کونته روی عکس خوشحالی توخل، نوشت: “شانس آوردی که تو را ندیدم. اگر می دیدمت له ات می کردم چون مستحق آن هستی.

کونته و توخل پس از اولین درگیری کارت زرد دریافت کردند و سپس آنتونی تیلور، داور مسابقه، پس از پایان مسابقه کارت قرمز را به هر دو مربی نشان داد.

توخل هم پیش از این درگیری خود با کونته را به تمسخر گرفته بود، زمانی که او در کنفرانس مطبوعاتی مسابقه به بازوی خود اشاره کرد، به نشانه قدرت او در جریان درگیری بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا