فرهنگی

اکران فیلم ها با ترافیک روبرو شد

پس از اکران فیلم‌های « دوزیست» و«کوزود» از فردا صبح، چهارشنبه 26 مرداد؛ 6 فیلم دیگر هم وارد چرخه نمایش می‌شوند تا سینماها با یک ترافیک شدید برای اختصاص سانس و نمایش فیلم‌ها مواجه شوند.

بعد از پایان ایام سوگواری دهه اول محرم و همزمان با بازگشایی سینماها از صبح پنجشنبه بیستم مرداد ماه دو فیلم «دوزیست» و «کوزور» راهی پرده سینماها شدند. این در حالی است که قرار بود فیلم«شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا هم از همین روز اکران خود را شروع کند، اما به دلیل آماده نبودن نسخه‌های فیلم، نمایش عمومی آن یک هفته به تاخیر افتاد. حالا فیلم حاتمی‌کیا قرار است از صبح چهارشنبه 26 مرداد اکرانش را در سینماها آغاز کند.

در این روز اکران فیلم«ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار هم شروع می‌شود. این فیلم که برگزیده تماشاگران در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر است ، با یک قصه ملتهب و به روز روی پرده می‌رود. پیش بینی می‌شود با توجه به قصه جنجالی فیلم و ترکیب بازیگرانش متشکل از الناز شاکر دوست و هوتن شکیبا، ابلق به یکی از پرفروش ترین فیلم‌های اجتماعی اکران امسال تبدیل شود.

در اکران جدید قرار است دو فیلم با بازی زنده یاد علی انصاریان هم روی پرده برود. یکی «رومانتیسم عماد و طوبی» به کارگردانی کاوه صباغ زاده و دیگری کمدی«بانک‌زده‌ها» ساخته جواد اردکانی. اولی در جشنواره سی و نهم به نمایش درآمد و از دومی هم در اکران عمومی رونمایی‌می‌شود.

«برای مرجان» با بازی پگاه آهنگرانی و جمشید هاشم‌پور، دیگر فیلم جدید اکران است. این فیلم را حمید زرگرنژاد تهیه و کارگردانی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا