اقتصادی

اتفاق عجیب در برگزاری نمایشگاه خودرو

قرار بود نمایشگاه تحول صنعت خودرو امروز دوم شهریور ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود. اما گفته شد هنوز غرفه‌های مربوط به این نمایشگاه ساخته نشده و برگزاری آن به فردا موکول شده است.
به گزارش توانا،نمایشگاه تحول صنعت خودرو این بار به تهران آمد. قرار بود این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود و از دوم تا ششم شهریور ماه ۱۴۰۱ برای عموم مردم آزاد باشد.
اما امروز که اولین روز برگزاری نمایشگاه تحول صنعت خودرو به حساب می‌آمد، بازدیدکنندگان موفق به ورود نشدند. گفته می‌شود هنوز غرفه‌های مخصوص برای این نمایشگاه ساخته نشده است. به همین دلیل نمایشگاه از فردا، یعنی سوم شهریور ماه آغاز به کار خود می‌کند.
محورهای نمایشگاه
وزارت صمت در پوستر منتشر شده، محورهای نمایشگاه را به شرح زیر اعلام کرده بود.

سیر زمانی تحول خودرو، اقدامات شکل گرفته در خصوص برنامه تحولی، برنامه خودرویی وزارت صمت و فرمان هشت ماده‌ای ریاست جمهوری، فرآیند طراحی خودرو، پلتفرم‌ها، محصولات فناورانه دانش بنیان، خودروهای آینده و خودروهای تجاری.
اما وزارت صمت در این رابطه اعلام کرد که در ۳۰ مرداد، در نشست مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و استان‌های وزارت صنعت معدن و تجارت از پوستر نمایشگاه برنامه تحولی این صنعت رونمایی شد.

در این نشست اظهار شد که صنعت خودروسازی ایران در رده ۱۸ جهان است که باید تلاش کرد به یکی از ۱۰ کشور برتر رسید.
گفته شده بود این نمایشگاه برای اولین بار با حضور بزرگان و استاید حوزه خودرو و مدیران ارشد وزارت صمت در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا