شهرسازی

توسعه ناوگان هوایی را با برجام یا بدون برجام دنبال می‌کنیم/ رضایت مندی ۹۸درصدی از عملیات حج 

به گزارش توانا، نشست خبری مدیران صنعت حمل و نقل هوایی کشور که به مناسبت یک سالگی دولت و در اولین روز هفته دولت در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.

در این مراسم شمس الدین فرزادی پور سرپرست شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: ایران‌ایر به دلیل هدف اصلی‌اش که ارائه خدمات به مردم است، مخاطبان مردمی دارد.

 فرزادی‌پور افزود: در ۸ ماه گذشته سنگین‌ترین عملیات هواپیمایی هما پروازهای حج بود که در شرایط بسیار ویژه  با  ۳۶۲ پرواز با بهترین کیفیت انجام شد.

سرپرست ایران‌ایر اظهار داشت: رضایت‌مندی بالای ۹۸ درصد در پروازهای حج طبق نظرسنجی‌ها ثبت شده است، این در حالی که «هما» به تنهایی امسال عملیات پروازهای حج را انجام داد.

وی با بیان اینکه  «هما» در سنوات گذشته مشکلات زیادی داشت که یکی از آنها مشکلات ساختاری بود، گفت: توسعه ناوگان  «هما» به عنوان هدف اصلی در این شرکت دنبال می‌شود. با برجام یا بدون برجام توسعه ناوگان را انجام خواهیم داد و وزیر راه و شهرسازی  نیز بر این موضوع تاکید دارد.

فرزادی‌پور افزود: در چند ماه  گذشته افزایش فرکانس‌های پروازی خارجی در «هما» داشتیم و به زودی هم مسیرهای بین‌المللی جدید اضافه می‌شود.

مدیرعامل ایران‌ایر ادامه داد: تعیین تکلیف چالش‌های جدی در  «هما» انجام خواهد شد  و امروز با اقدامات مثبتی که در ۹ ماه اخیر انجام شد،  «هما» از حالت رکود خارج شده است.

وی اضافه کرد: استفاده از نرم‌افزارهای جامع را در  «هما» دنبال می‌کنیم و به زودی نرم افزار و سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران راه‌اندازی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا