فرهنگی

آیا باران کوثری رکورد دار شد؟

ایفای چهار نقش در چهار گریم متفاوت در سریال‌های شبکه نمایش خانگی برای باران کوثری.

باران کوثری درحال حاضر در دو سریال «آفتاب‌پرست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی بازی دارد.

او در سریال «آفتاب‌پرست»، نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. یک خبرنگار حوزه اقتصاد که تلاش می‌کند هرطور شده دست مفسدین اقتصادی را رو کند. به واسطه نوشتن یک گزارش، زندگی این خبرنگار به ماجراهای جمال پورشه گره می‌خورد و یک جورهایی به شناخته شدن بیشتر این شخصیت و بالا رفتن محبوبیت او کمک می‌کند.

در سه قسمت ابتدایی سریال «شبکه مخفی زنان»، باران کوثری را در سه نقش متفاوت دیده‌ایم. در قسمت اول کوثری با گریم پروین اعتصامی به دفتر میرزا محمود زنبورکچی وارد شد و از او خواست تا به نام پروین اعتضامی برایش شناسنامه صادر کند.

در قسمت دوم این سریال کوثری را در نقشی کاملا متفاوت نسبت به قسمت اول دیدیم. او اینبار در نقش وارتو طریان، بازیگر و خواننده ارمنی ساکن ایران در یک جشن حاضر شد و برای حضار خواند و حرکات نمایشی اجرا کرد.

در قسمت سوم «شبکه مخفی زنان»، کوثری نقش دیگری به عهده داشت. او اینبار در نقش ایران تیمورتاش، فرزند عبدالحسین تیمورتاش به میدان آمد؛ زنی که به عنوان یکی از شاعران مشهور بجنورد معرفی می‌شود.

حالا باید دید کوثری در این چهار نقش متفاوت چگونه پیش می‌رود و در کدام‌یک از آنها موفقیت بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا