ارتباطات و فناوری اطلاعات

خبرنگاران برای ثبت نام اینترنت خبرنگاری تا ۵ شهریور مهلت دارند

معاونت مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: خبرنگاران تا ساعت ۱۵ روز شنبه ۵ شهریورماه مهلت دارند تا با مراجعه به «درگاه ملی خدمات دولت هوشمند» نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام کنند.

به گزارش توانا، به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیشتر و طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود، خبرنگارانی که در مرحله اول، مشمول دریافت اینترنت هدیه نشده‌اند، تا روز سه‌شنبه 25 مردادماه مهلت دارند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه‌ها نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مستندات خود اقدام کنند تا اسامی آن‌ها به‌عنوان لیست متمم و نهایی ارسال شود.

لیست مذکور پس از بررسی و تایید نهایی در روز 31 مردادماه برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شد.

بر این اساس، خبرنگاران واجد شرایط تا پایان وقت اداری (ساعت 15) روز شنبه 5 شهریورماه، می‌توانند با مراجعه به «درگاه ملی خدمات دولت هوشمند» به نشانی my.gov.ir نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام کنند.

لیست مذکور، آخرین لیست ارسالی از سوی معاونت مطبوعاتی به وزارت ارتباطات است و پس از پایان مهلت مقرر، اسامی خبرنگاران متقاضی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فعال‌سازی اینترنت به اپراتورها ارسال می‌شود.

از سه سال قبل اپراتورهای تلفن همراه به مناسبت روز خبرنگار (17 مرداد) بسته 200 گیگ اینترنت رایگان را برای آن‌ها فعال می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا