شهرسازی

۴۲کیلومتر راه در کردستان به بهره برداری رسیده است 

به گزارش توانا،عرفان مرادی اظهار کرد: راه یکی از عناصر مهم پیشبرد اهداف توسعه ای هر جامعه ای محسوب می‌شود، به همین سبب توسعه راه‌ها توسعه همه جانبه را به دنبال خواهد داشت .

مرادی ادامه داد : در استان کردستان و در راستای توسعه راه‌ها و زیرساخت های حمل و نقل استان پروژه‌های متعددی تعریف شده و در جای‌جای استان عملیات راهسازی در جریان است .

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان افزود: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم، تکمیل قطعات باقیمانده احداث باند دوم کریدور بزرگراهی غرب کشور ، احداث باند دوم همدان – سنندج (گردنه صلوات آباد)، بهسازی راه اصلی سقز -مریوان ، بهسازی راه اصلی سنندج -مریوان -باشماق ، بهسازی راه اصلی قروه -سریش آباد -بیجار و بهسازی راه اصلی کامیاران -مریوان ازجمله پروژه های راهسازی استان هستند که با شتاب مناسب ادامه یافته و در نتیجه این اقدامات ودر طول این یکسال ۴۲ کیلومتر راه جدید مورد بهره برداری قرار گرفته است .

وی اظهار امیدواری کرد: با تامین منابع مالی لازم که شرط اصلی در پیشبرد اهداف تعریف شده در همه حوزه ها و به ویژه راهسازی است، در آینده شاهد ارتقای شاخص‌های برخورداری از راه مناسب در استان کردستان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا