بین المللی

زیاد نخاله :دشمن میخواهد مارا برده کند

به گزارش توانا ، به نقل از شبکه خبری المیادین، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: نام فلسطین و ملت آن هر روز بزرگتر می‌شود. اعرابی که ما را هدف قرار می‌دهند باید در محاسبات خود بازنگری کنند. شهدا به ما یادآور می‌شوند که دشمن همچنان بر زندگی ما حکمرانی می‌کند در حالی که بسیاری از کشورها تنها به دنبال تحقق منافع اسرائیل هستند. ما هرگز تسلیم نخواهیم شد و سازش نخواهیم کرد. پرچم‌های ما همواره برافراشته باقی خواهد ماند. بسیاری از کشورها شهدای ما و تجاوزات اسرائیل در مسجد الاقصی و قدس و کرانه باختری را نمی‌بینند. زمانی که ما از ملتمان دفاع می‌کنیم برخی نویسندگان و شبکه‌های ماهواره‌ای از مقاومت انتقاد می‌کنند. نیاز اصلی ما آزادی است.

وی گفت: دشمن کرانه باختری را به یک شهرک بزرگ برای شهرک‌نشینانش تبدیل کرده که دست به قتل و اقدامات تروریستی می‌زنند. دشمن می‌خواهد به نام صلح دروغین ما را برده کند؛ چرا که ما با ذلت و خواری و اشغال مخالفیم. ما به دشمن و همپیمانانش می‌گوییم یا شما یا ما در کشورمان خواهیم بود. در تمام عرصه‌ها با شما جنگ خواهیم کرد و به جنگ ادامه خواهیم داد تا زمانی که شما سرزمین ما را ترک کنید. اعرابی هستند که نمی‌خواهند نام فلسطین و ملت آن را که هرگز تسلیم نخواهد شد، بشنوند.

النخاله خطاب به نیروهای سرایا القدس گفت: انتقام ما بزرگ است و مسئولیت‌های ما نیز روز به روز بیشتر می‌شود. راه جهاد و مقاومت در جنگ وحدت میدان‌ها در غزه و کرانه باختری خود را نشان داد. مردم ما سرور ملت‌های جهان هستند چرا که ما با نتیجه بی شرمی و ظلم جهان مبارزه می‌کنیم و اسرائیل در رأس این ظلم است. دشمن می‌خواهد وحدت ما را از بین ببرد. جنگ اخیر وحدت مقاومت در تمام عرصه‌ها را ثابت کرد. این جنگ ثابت کرد که هیچ فرقی بین کرانه باختری و غزه نیست و بیان واقعی این شعار است که ملت ما یکی هستند و سرنوشت ما نیز یکی است. نباید به دشمن گوش بدهیم که تفرقه را بین ما ایجاد .اگر آگاهی و هوشیاری ما نبود اختلافات بین ما نفوذ پیدا می‌کرد. باید توهم و تفرقه را کنار بگذاریم؛ چرا که دشمن ما یکی است و باید نسبت به فتنه نیز محتاط باشیم.

وی گفت: جهاد اسلامی و حماس و تمام گروه‌های مقاومت یک مقاومت واحد در زیر پرچم فلسطین و جهاد هستند. ما همگی یک وحدت واحد در مقابله با دشمن هستیم. دشمن جنبش ما و گردان‌های ما را هدف قرار داد و آن را شعار تجاوز خود اعلام کرد اما ناامید شد؛ چرا که ما همواره از طریق ملت و نیروهایمان باقی خواهیم ماند. ثبات مقاومت ما پیام پیروزی است که گردان‌های قدس به رهبران خود می‌دهند. اتاق عملیات مشترک همچنان یک نیاز ملی است که باید تقویت شود. باید به نقض‌های رژیم اشغالگر در الاقصی پایان داده شود. ما در کنار اسرا هستیم. مقاومت کرانه باختری تکمیل‌کننده مقاومت ملت فلسطین است. ما اقدامات تشکیلات خودگردان فلسطین علیه اعضای مقاومت در کرانه باختری را محکوم کرده و خواهان توقف آن هستیم.

النخاله گفت: ما از ایران، سوریه، قطر، یمن، لبنان و مصر که نقش مهمی در مقابله با تجاوز داشتند قدردانی می‌کنیم همچنین از حزب‌الله و دبیرکل آن سید حسن نصرالله و تمام شبکه‌های ماهوارهای که جنایت‌های متجاوزان را رسوا کردند قدردانی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا