ورزشی

استقلال 1 – مس کرمان صفر؛ تقدیم به هواداران خاص

به گزارش توانا استقلال در سومین هفته از مسابقات لیگ برتر برنده از زمین خارج شد. شاگردان ساپینتو در روزی که هواداران بانو را به‌عنوان یار دوازدهم در کنار خود داشتند، با تک گل کوین یامگا برنده از زمین خارج شده و 6 امتیازی شدند.

نیمه اول این دیدار با فرصت‌های نصف و نیمه‌ای برای استقلال به پایان رسید. در همان دقایق ابتدایی بازی و کنار خط عرضی زمین، مهرداد آوخ صاحب توپ شد و با علم بر اینکه حسینی از دروازه بیرون آمده، قصد داشت از میانه‌های زمین دروازه استقلال را باز کند که ضربه بسیار بد او را حسینی به‌راحتی مهار کرد.

در دقیقه 23 ضربه سر چشمی روی ارسال مهدی‌پور، از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقایق پایانی نیمه اول، شاگردان ساپینتو چند فرصت خوب را از دست دادند. ابتدا ضربه روی پای رضاوند از کنار دروازه به بیرون رفت. سپس ارسال حردانی از سمت راست، در دهانه دروازه به جلالی رسید ولی این بازیکن قدر فرصت به‌دست آمده را ندانست و توپ از دست رفت.

در وقت‌های تلف شده نیز ضربه کم‌ جانِ یامگا به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد. در همان ثانیه‌های ابتدایی نیمه دوم، محمدامین اسدی بازیکن تازه‌وارد مس با حرکتی در عرض و از پشت محوطه جریمه، دروازه استقلال را تهدید کرد که شوت او از بالای دروازه راهی بیرون شد.

در دقایق 61 و 62 دو فرصت بسیار خطرناک برای هر دو تیم به‌دست آمد. ابتدا ارسال رافائل سیلوای پیش‌تاخته با ضربه سر دیدنی محبی همراه شد که شهداد نژاد، گلر مسی‌ها توپ را از روی خط برگشت داد. سپس امین اسدی از سمت راست با فراری در عمق، از عارف غلامی عبور کرد و ضربه‌اش را به سمت دروازه زد که توپ او با اختلاف ناچیز از کنار تیرک مخالف به بیرون رفت.

سرانجام در دقیقه 75 سرانجام قفل دروازه مس باز شد. ارسال حردانی به درون محوطه جریمه را مدافع مس با ضربه سر، ناقص دفع کرد. توپ روی هوا بود که قایدی برای تصاحب آن با مدافع مس برخورد داشت و روی زمین افتاد که داور دستور به ادامه بازی داد و همان توپ روی پای یامگا جفت و جور شد و این بازیکن با یک شوت دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در ادامه مس برای رسیدن به گل تساوی از لاک دفاعی خارج شد. آنها در دقیقه 88 صاحب یک موقعیت شدند که شوت بازیکن تیم مهمان را حسینی با واکنشی دیدنی دفع کرد. در ادامه دو تیم موفق به خلق موقعیتی نشدند و بازی با تک گل یامگا به سود استقلال به پایان رسید تا ریکاردو ساپینتو دومین پیروزی خود روی نیمکت آبی‌ها را به‌دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا