بین المللی

افزایش شهرک سازی صهیونیستها به بهانه توافق هسته ای ایران

تهران- توانا- مقامات رژیم صهیونیستی که از هر بهانه ای برای توسعه شهرک‌سازی‌ها در سرزمین‌های اشغالی بهره می‌برند، این بار ادامه گفت‌وگو های ایران و گروه ۱+۴ را بهانه قرار داده و بر اساس همین موضوع به دنبال ساخت و سازهای جدید در سرزمین‌های اشغالی هستند.

 به گزارش امروز (چهارشنبه) پایگاه خبری “مرسال قطر”، به نقل از منابع صهیونیستی اعلام کرد: این رژیم چند روز دیگر موافقت خود را با ساخت این واحدها در شهرک “جفعات هشیکد” اعلام می کند.

رژیم صهیونیستی در نظر دارد با ساخت صدها واحد مسکونی در بیت المقدس اشغالی، برای شهرک نشینان صهیونیست مجوز ساخت بدهد، موضوعی که به اعتقاد برخی کارشناسان رویکرد انتخاباتی داشته و مقامات رژیم صهیونیستی به دنبال کسب رای ساکنان شهرک های صهیونیست نشین هستند.

این گزارش می افزاید: این اقدام در راستای تلاش تل آویو برای اعمال فشار بر ایالات متحده آمریکا برای اتخاذ موضع سخت تر در قبال ایران صورت می گیرد.

به نوشته این رسانه صهیونیستی، طی چند هفته گذشته آمریکایی ها تلاش هایی برای ممانعت از تصویب ساخت این واحدهای مسکونی داشتند، به ویژه اینکه “تام نیدز” سفیر آمریکا در سرزمین های اشغالی بیشترین مخالفت را با این اقدام مقامات تل آویو ابراز کرده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا