ارتباطات و فناوری اطلاعاتاجتماعی

مهم‌ترین ویژگی دولت سیزدهم با مردم و در بین مردم بودن است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع نمازگزاران مسجد جامع ابوذر تهران تأکید کرد که مهم‌ترین ویژگی دولت سیزدهم با مردم و در بین مردم بودن است.

به گزارش توانا، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شب گذشته به مناسب هفته دولت به مسجد جامع ابوذر تهران رفت و بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در جمع نمازگزاران سخنرانی کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه یکی مهم‌ترین ویژگی‌های دولت سیزدهم با مردم و در بین مردم بودن است گفت: در هیچ دولتی سابقه نداشته است که در زمان مشابه به‌اندازه دولت سیزدهم برای رسیدگی به مشکلات مردم به اقصی نقاط کشور سفر شده باشد؛ اتفاقی که خوشبختانه موردتوجه مقام معظم رهبری هم قرار گرفته است و ایشان در دیدار امروز با هیئت دولت ضمن تقدیر، خواستار تداوم آن شدند.
وی افزود: شخص رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت در کمتر از یک سال گذشته به بیش از 31 استان کشور سفر کرده‌اند تا از نزدیک و بدون واسطه در جریان مشکلات و درخواست‌های مردم قرار بگیرند. این سفرها هم به‌هیچ‌وجه تشریفاتی نبوده و برای انجام هر یک از آن‌ها ساعت‌ها کار کارشناسی انجام شده است.
زارع پور با بیان اینکه قبل و بعدازاین سفرها برنامه‌ریزی دقیق و مدونی انجام می‌شود گفت: دور نخست سفرها برای به سرانجام رساندن پروژه‌های بر زمین‌مانده انجام گرفت و تلاش شد پروژه‌های معطل‌مانده تعیین تکلیف شوند. برای دور دوم سفرها نیز برنامه‌ریزی شده است تا مسیر توسعه استان‌ها و شهرستان‌ها با تعریف پروژه‌های جدید هموار شوند.
وزیر ارتباطات در ادامه به تشریح برخی از دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و تأکید کرد: دولت کارهای بزرگ را با پشتوانه مردم به سرانجام می‌رساند. خدمتگزاران مردم در دولت سیزدهم با کار و مجاهدت شبانه‌روزی برای حل مشکلات کشور و به ویژه بهبود معیشت مردم تلاش می‌کنند.

در پایان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سؤالات و درخواست‌های تعدادی از حاضران پاسخ داد و به‌طور مشخص در پاسخ به درخواست تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران تأکید کرد: بنده به‌طورجدی در حال پیگیری رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان محترم شرکت مخابرات ایران هستم؛ اما همان‌طور که می‌دانید این شرکت به بخش خصوصی واگذار شده است و دولت در آن تنها 20 درصد سهم دارد.
وزیر ارتباطات در پایان این مراسم در جمع بسیجیان این مسجد حاضر شد و در یک فضای صمیمی به سؤالات آنان پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا