ارتباطات و فناوری اطلاعاتاجتماعی

تبریک وزیر ارتباطات به کارکنان و مدیران شرکت ملی پست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور توسط شرکت ملی پست را به کارکنان‌ و مدیران این شرکت تبریک گفت.
به گزارش توانا، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پی ‌کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور  توسط شرکت ملی پست در هفدهمین جشنواره شهید رجایی پیام تبریکی صادر کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این پیام آورده است: کسب عنوان برتر در بین دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور در جشنواره شهید رجایی  دستاورد بزرگی است که با تلاش مجدانه و مجاهدانه شما همکاران عزیز در شرکت ملی پست  بدست آمده است و خانواده ارتباطات به آن افتخار می‌کند.
وزیر ارتباطات در این پیام خطاب به کارکنان و مدیران این شرکت تاکید کرد که این رتبه در شرایطی به دست آمده است که مجموعه شرکت ملی پست و کارکنان زحمتکش آن با انبوهی از مشکلات به جامانده از گذشته روبرو بوده‌اند و تلاش‌های انجام شده برای جبرانش کافی نبوده است، از این رو در چنین شرایطی کسب این رتبه‌ یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.
زارع‌پور در ادامه تلاش برای ایجاد تحول در شرکت ملی پست با اتکا بر رویکردهای نوآورانه را زمینه ساز کسب این موفقیت دانست و بر تداوم حرکت در این مسیر تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا