بین المللی

تیراندازی رزمندگان مقاومت فلسطینی به سمت نیروهای اشغالگر

تهران توانا – رزمندگان مقاومت سحرگاه جمعه به سمت نیروهای اشغالگر در منطقه بورقین در شهر جنین در کرانه باختری اشغالی تیراندازی کردند.

به گزارش خبرگزاری معا فلسطین به نقل از منابع محلی، نیروهای مقاومت به هنگام عقب نشینی نظامیان صهیونیستی از این منطقه در غرب شهر جنین با نیروهای اشغالگر مقابله و آنها را گلوله باران کردند.

نظامیان صهیونیست سحرگاه امروز به شهر جنین یورش برده بودند.

از سوی دیگر، منابع امنیتی گزارش دادند نیروهای اشغالگر، در جریان این یورش اسیر آزاده “مهنا الشرقاوی”، یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی را از خانه اش در شهر زبابده در جنین ربودند.

مرداد ماه گذشته به خاطر به اسارت گرفتن یکی از فرماندهان ارشد مقاومت از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اشغالی شاهد درگیری بین نیروهای این جنبش و نظامیان صهیونیست بود.

مقام های رژیم صهیونیستی پس از سه روز درگیری و اصابت بیش از یک هزار موشک مقاومت به اهداف مورد نظر از جمله تل آویو برخی طرف ها از جمله مصر و قطر را مجبور به میانجیگری و پایان آن کردند ولی تاکنون به شرایط آتش بس به صورت کامل عمل نکرده اند.

عهدشکنی، اقدامات تجاوزکارانه، اشغالگری، کودک کشی، ترس از مقاومت و دورغگویی جمله صفات بارز مقام های رژیم مزبور است و خود صهیونیست ها به دو مورد آخر از این صفات در ارتباط با مقام های خود اعتراف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا