بین المللی

شهادت اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی

تهران –توانا- ” موسی هارون ابومحامید” اسیر ۴۰ ساله فلسطینی امروز شنبه بر اثر اهمال و عدم رسیدگی به موقع پزشکی در زندانهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

به گزارش توانا  به نقل از پایگاه خبری الهدف، باشگاه اسیران فلسطینی در بیانیه ای مقامات اشغالگر صهیونیستی را مسئول کامل به شهادت رسیدن این اسیر دانست.

در این بیانیه  تصریح شده است که این اسیر فلسطینی به گفته خانواده اش به بهانه ورود بدون مجوز در بیت المقدس اشغالی به اسارت برده شد و مقامات زندان رژیم صهیونیستی تنها پس از اینکه وضعیت جسمانی اش رو به وخامت گذاشت، او را به بیمارستان منتقل کردند ولی وی صبح امروز به شهادت رسید.

باشگاه اسیران فلسطینی افزود: آنچه بر سر این اسیر در زندان رژیم صهیونیستی آمده، جنایت دیگری در فهرست جنایات صهیونیستها است و این رژیم مسئولیت مستقیم همه این اقدامات از جمله جرم اهمال عمدی پزشکی است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: نظامیان رژیم صهیونیستی از ابتدای سالجاری علاوه بر به اسارت گرفتن فلسطینیان به بهانه ورود به اراضی اشغالی فلسطین، اقدام به تیراندازی به سمت آنها کرده اند کهو این روند در برهه اخیر تشدید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا