بین المللی

مقام صهیونیست:سید حسن نصرالله به حرفش عمل می کند

ایک ژنرال ذخیره و فرمانده سابق واحد عملیات ارتش رژیم صهیونیستی دبیرکل حزب الله لبنان را مهمترین تهدید برای دستگاههای امنیتی و نظامی این رژیم توصیف کرد و گفت که وی حرف و عملش یکی است.

توانا شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی به نقل از “اسرائیل زیو” ژنرال ذخیره و فرمانده سابق واحد عملیات در ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سید حسن نصرالله “به طور کلی مهمترین تهدید برای نهاد امنیتی و نظامی اسرائیل از زمان فروپاشی ارتش های منظم در منطقه به شمار می رود، بنابراین زیر نظر داشتن و شخصیت و شیوه رفتاری وی همواره در دستور کار افسران عالی رتبه اسراییل و به طور قطع شخصا برای من و دیگران بوده است”.

وی افزود: “پیش از هر چیزی، باید همواره نصرالله را جدی گرفت. به طور کلی، وی به قول و سخن خود پایبند است. شما به طور قطع نیت وی را متوجه نخواهید شد، اما این شخص به طور کلی، ماهیت و اعمالش اگر نگوییم برابر است، دستکم با هم سازگار است. ”

ژنرال زیو فقط این اعتقاد را نسبت به سید حسن نصرالله ندارد بلکه بسیاری از مقامات رژیم صهیونیستی و ساکنان سرزمین های اشغالی معتقد هستند که اگر دبیرکل حزب الله حرفی بزند مطمئنا عمل می کند و وی این را بارها ثابت کرده است.

دبیرکل حزب الله لبنان روز شنبه در سخنرانی خود به مناسبت اربعین حسینی (ع) درباره مناقشه دریایی با رژیم صهیونیستی تاکید کرد: چشم ما به (سمت) کاریش و موشک هایمان نیز به سمت کاریش هستند. تهدیدهای دشمن هیچ تاثیری بر ما نمی‌گذارد و هدف ما این است که لبنان بتواند نفت و گاز استخراج کند و این مسئله به هیچ پرونده دیگری مربوط نمی‌شود.

نصرالله تصریح کرد: ما نمی‌توانیم اجازه استخراج نفت و گاز (از سوی رژیم صهیونیستی) از میدان کاریش را قبل از احراز حقوق لبنان بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا