شهرسازیاجتماعی

جابه‌جایی زوار اربعین حسینی توسط ۸۵۰ ناوگان طی کمتر از ۲۴ ساعت

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از جابه‌جایی زوار اربعین حسینی توسط ۸۵۰ ناوگان طی کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: پس از استقرار در پایانه‌های مرزی به منظور برنامه‌ریزی برای زوار مشهد مقدس عازم این شهر خواهیم شد.

داریوش باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در گفت‌وگو با توانا، با بیان اینکه هم‌اکنون،‌ ۲۹ شهریورماه، در پایانه مرزی برکت مستقر هستیم، گفت:‌ از ساعت ۰۰ بامداد تا کنون قریب به ۲۵ هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جابه‌جا شده‌اند و این ترددها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این تعداد از زوار با قریب به ۸۵۰ دستگاه اتوبوس جابه‌جا شده‌اند، اعلام کرد: متاسفانه تعداد ناوگان عملیاتی سایر نهادها،‌ ارگان‌ها و کارخانجاتی که در این ایام به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کمک کند،‌ چشمگیر نبود،‌برخی از دستگاه‌ها ناوگان خود را به صورت تک‌سرویس مستقر کردند اما این خودروها در چرخه حمل و نقل قرار نگرفت.

باقرجوان با تاکید براینکه خوشبختانه برای تردد زوار هیچگونه مشکلی وجود ندارد، تردد در پایانه‌های مرزی را روان برشمرد و عنوان کرد: زوار نگران بازگشت خود نباشند و سازمان راهداری تمامی امکانات خود را به منظور تسهیل و تسریع در بازگشت و تردد زائران به کار گرفته است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پس از استقرار در پایانه‌های مرزی عازم مشهد مقدس هستیم تا بازگشت زائران مشهد مقدس در دهه پایانی ماه صفر، تردد زوار گرامی را نیز برنامه‌ریزی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا