ارتباطات و فناوری اطلاعات

آغاز دهمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه در کشور

به گزارش توانا، دهمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور به عنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد در حوزه برنامه‌نویسی تلفن همراه آغاز شد.

پس از برگزاری ۹ دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه طی سال های ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ که با حضور گسترده برنامه نویسان حرفه ای از کل کشور و همکاری مجموعه های خصوصی و دولتی در این مسابقات همراه بود، هم اکنون دانشگاه صنعتی شریف و گروه فناوری اطلاعات شریف “Sharif ICT Group” با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری “دهمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور MPM۱۰”  را از امروز ۳۰ شهریور تا یکم مهر ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می کنند.

این رویداد یکی از بزرگترین، معتبرترین و باسابقه‌ترین مسابقات در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه است که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همچنین شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار برگزار می شود.

تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی احتمال بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات خواهند داشت.

این مسابقات در دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول مسابقات به مدت ۲ روز  ۳۰ و ۳۱ شهریور برگزار خواهد شد.

در این دو روز، مسابقات راس ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز می شود و تا ساعت ۱۸:۰۰ ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان در مسابقات در این مدت به صورت حضوری در سالن مسابقات مستقر خواهند شد و بعد از ساعت ۱۸:۰۰ از سالن مسابقات خارج می شوند، ولی می توانند به صورت آنلاین پاسخ های چالش ها را به سامانه مسابقات ارسال کنند.

در مرحله اول شرکت کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش های رویداد را دریافت کرده و به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ های خود را برای چالش های مسابقه ارسال کنند.

مرحله اول راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز جمعه یکم مهر ماه به پایان می رسد. پس از پایان ۴۸ ساعت مسابقه، ۱۰ تیم که بیشترین امتیاز را از تیم داوری دریافت کردند، به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد. مرحله نهایی یا فینال مسابقات به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود.

این مرحله حدود ساعت ۱۴:۰۰ روز جمعه یکم مهر ماه آغاز می شود و تیم های راه یافته به مرحله دوم به مدت ۱۰ دقیقه فرصت خواهند داشت که به ارایه ایده و برنامه خود بپردازند. در نهایت تیم های برتر با توجه به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد./ ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا