اقتصادیعمومی

انتصاب علی اکبر مرزبان به سمت سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر

علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، طی حکمی علی اکبر مرزبان مدیرکل امور دریانوردان، سازمان‌های بین المللی و تخصصی این سازمان را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.

به گزارش  توانا نیوز، علی اکبر مرزبان دارای فوق لیسانس مدیریت امور دریانوردی از دانشگاه جهانی دریانوردی سوئد و دانشجوی دکتری حقوق بین الملل (در مرحله ارائه رساله) است.

وی در طول ۳۰ سال سابقه فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی، مسئولیت‌هایی همچون مدیرکل امور دریانوردان، سازمان‌های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی، مشاور مدیرعامل سازمان بنادر، هشت سال نمایندگی ایران و سازمان بنادر و دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی در لندن، نماینده ایران در صندوق بین‌المللی جبران خسارت‌های ناشی از آلودگی دریایی کشتی‌ها (IOPC)، ریاست امور حقوقی و قرارداد‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان را در کارنامه خود دارد.

در کارنامه علی اکبر مرزبان، علاوه بر تدریس دوره‌های پیشرفته دریایی و حقوقی، تألیف چندین مقاله در حوزه حقوقی و دریایی و کتابی تحت عنوان «سازمان بین‌المللی دریانوردی و نقش آن در توسعه صنعت کشتیرانی و حقوق بین‌الملل دریایی» نیز به چشم می‌خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا