بین الملل

ادامه حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به منازل غیرنظامیان در غزه

جنبش حماس تأکید کرد ادامه حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به منازل غیرنظامیان، ادامه جنگ نسل کشی و پاکسازی نژادی توسط این رژیم است.

به گزارش توانا نیوز، جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: ادامه حملات جنایتکارانه دشمن صهیونیستی به منازل شهروندان در نوار غزه که آخرین آن حمله وحشیانه به یک منطقه مسکونی در شهر دیرالبلح بود و منجر به شهادت حدود ۴۰ زن و کودک و غیرنظامی در منازلشان شد، ادامه جنگ نسل کشی و پاکسازی نژادی توسط رژیم صهیونیستی و به منزله پاسخ عملی این رژیم به شکایت‌های ارائه شده علیه آن در دیوان بین‌المللی دادگستری است. این مسئله نشان می‌دهد که این رژیم هیچ توجهی به قوانین و ارزش‌های انسانی ندارد.

به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، در این بیانیه آمده است: ما از نهادهای حقوقی در سراسر جهان می‌خواهیم این جنایت‌های ارتش اشغالگر را مستند کنند تا رهبران نازی آن را به دلیل قتل هولناک کودکان و غیرنظامیان بی‌گناه و برای حمایت از ارزش‌های انسانی محاکمه کنند. رژیم اشغالگر با حمایت دولت جو بایدن که قطعنامه شورای امنیت درباره آتش بس در غزه را وتو کرد، این جنایت‌ها را انجام می‌دهد.

این درحالی است که جنگ غزه وارد صد و چهلمین روز خود شده است و شمار شهدای جنگ در غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۲۹۴۱۰ نفر و شمار مجروحان هم به ۶۹۴۶۵ نفر افزایش یافته است./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا