سیاسی

انتخابات در این مقطع زمانی اهمیتی دوچندان دارد

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد گفت: انتخابات برای دشمنان به‌عنوان یک زلزله سیاسی حساب می‌شود.

به گزارش توانا نیوز، سرهنگ احمد حسنوند امروز، ۱۱ اسفندماه پس از به صندوق انداختن رأی خود در شعبه اخذ رأی شماره ۱۴۴ در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: انتخابات همیشه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بالایی برخوردار بوده ولی در این مقطع زمانی که با افول ابرقدرت‌ها از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی روبرو هستیم، اهمیتی دوچندان دارد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی انتخابات در نظام جمهوری اسلامی میدان نبردی بین دموکراسی غربی و دموکراسی اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد اضافه کرد: با توجه به شکست استکبار در سطح جهانی در اذهان عمومی، دشمنان سعی دارند دموکراسی جمهوری اسلامی را مورد هجمه قرار دهند و به عبارتی از دموکراسی غربی و جعلی خودشان حمایت می‌کنند.

حسنوند بیان کرد: انتخابات ما اقتدار دموکراسی اسلامی را به رخ دشمنان می‌کشاند و از طرفی در این نظم نوین جهانی که جمهوری اسلامی ایران با کمک جبهه مقاومت و با صدور انقلاب اسلامی توانسته اذهان جهان را همراه کند، این حضور باشکوه در اقتدار کشور نقش‌آفرین است.

وی تصریح کرد: انتخابات جمهوری اسلامی برای ما و دلبستگان این نظام به‌صورت یک جشن محسوب می‌شود ولی برای دشمنان به‌عنوان یک زلزله سیاسی حساب می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد ادامه داد: از همه مردم انتظار داریم در این جشن شرکت کنند و با حضور در پای صندوق‌های رأی، زمینه یأس و ناامیدی دشمن را فراهم کنند.

حسنوند اظهار کرد: انتخابات و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی نشان‌دهنده اقتدار دموکراسی اسلامی در جهان است./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا