عمومی

برگزاری آیین درختکاری در مجتمع پتروشیمی جم

مناسبت گرامیداشت 15 اسفندماه روز ملّی درختکاری، روز آموزش همگانی حفظ محیط زیست و آغاز هفته منابع طبیعی، آیین درختکاری در مجتمع پتروشیمی جم برگزار شد.

به گزارش توانانیوز؛ این آیین که با حضور «نادر کاظمیان»، مدیر مجتمع؛ «حسن معینی»، معاون مجتمع و جمعی از مدیران این شرکت همراه بود، صبح روز سه‌شنبه 15 اسفندماه 1402 با کاشت نمادین 50 اصله نهال در ضلع جنوبی واحد الفین اجرا شد.

شرکت پتروشیمی جم با شعار صنعت سبز و با هدف کنترل جدی و کاهش تاثیرات آلاینده‌ها و همچنین به منظور صیانت از ارزش‌های محیط زیست پیرامون تاسیسات صنعتی و حمایت از اقدامات زیست محیطی در منطقه می‌کوشد تا سهم عمده‌ای در حفاظت از محیط زیست منطقه عسلویه داشته باشد و ضمن انجام رسالت و مسئولیت‌ اجتماعی خود در این زمینه پیشرو باشد.

گفتنی است در راستای حفاظت و گسترش منابع طبیعی، پتروشیمی جم هر ساله همزمان با روز درختکاری اقدام به توزیع و کاشت درخت کرده و همواره سهم به‌سزایی در این سنت نیکو در منطقه عسلویه داشته است و امسال نیز همچون سال‌های گذشته تعداد 50 اصله نهال از گونه‌های مختلف گیاهی سازگار با آب و هوای منطقه شامل لیمو، نارنج، انبه پیوندی، جامبو، بنجامین، لَمپَچ و آمستل در مجتمع پتروشیمی جم غرس گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا