عمومی

برگزاری پویش اهدای خون در پتروشیمی جم با مشارکت گسترده کارکنان

پـویش «اهدای خون» که از صبح روز سه‌شنبه ١٥ اسفنـد با استقبال چشمگیر کارکنان در مجتمع پتروشیمی جم آغاز شده بود، ظهر چهارشنبـه ١٦ اسفنـدماه 1402 با مشارکت بیش از 300 نفر به کار خود پایان داد.

به گزارش توانانیوز، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ کارکنان شرکت پتروشیمی جم به صورت داوطلبانه و به عنوان سفیران اهدای خون، بار دیگر و همچون سالیان گذشته در راستای کمک به تامین پایدار ذخایر خونی، ترویج این فرهنگ و تحقق مسئولیت اجتماعی در تأمین نیاز مبرم مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان بوشهر به فرآورده‌های خونی، یاری‌بخش بیماران خاص شدند تا به ایشان زندگی دوباره ببخشند.

این پویش دو روزه که با استقبال چشمگیر اعضای خانواده بزرگ شرکت پتروشیمی جم و جم‌صنعتکاران و بیش از 300 نفر از پرسنل پرتلاش این مجموعه همراه بود در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبـه، 15 و 16 اسفنـدماه 1402 اجرا شد.

گفتنی است کارکنان شرکت پتروشیمی جم به عنوان بنیانگذار سنّت پسندیده اهدای خون در سطح پتروشیمی‌های منطقه عسلویه و با توجه به نیاز مبرم هموطنان عزیزمان به فرآورده‌های خونی، همه ساله با استقرار پایگاه موقت خونگیری در محل مجتمع، در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت می‌نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا