بین الملل

تاکید یمن بر تداوم حمایت این کشور از فلسطین تا پیروزی قاطع آن

شورای عالی سیاسی یمن ضمن تاکید بر تداوم حمایت این کشور از فلسطین تا پیروزی قاطع آن، اعلام کرد آمریکا هرگز موفق به لغو محاصره دریایی اسرائیل نخواهد شد و حملات هوایی آن به یمن هم شکست خواهند خورد.

به گزارش توانانیوز، شورای عالی سیاسی یمن امروز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد، تلاش‌های آمریکا برای در هم شکستن محاصره دریایی که علیه کشتی‌هایی اعمال می‌شود که به سمت بنادر فلسطین اشغالی در حرکت هستند، همگی با شکست مواجه خواهند شد و حملات هوایی آمریکا و انگلیس علیه یمن نیز شکست خواهند خورد.

این شورا ضمن تبریک به نیروهای مسلح یمن بابت توسعه مستمر توانمندی‌های خود، عملیات‌های نظامی آن در حمایت از فلسطین اشغالی و ساکنان غزه را ستود و تاکید کرد که موضعگیری شرافتمندانه یمن در حمایت از فلسطین اشغالی تا پیروزی قطعی آن ادامه خواهد داشت.

شورای عالی سیاسی یمن در ادامه نیز از مقاومت مردم بزرگ فلسطین در شرایط مقابله با اشغالگران تقدیر کرد.

«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن و عضو شورای عالی سیاسی این کشور نیز روز پنج‌شنبه گفت: توانمندی‌های انصارالله به شکل واضحی توسعه یافته و پس از آنکه برای اولین بار از موشک‌های بالستیک در هدف قرار دادن کشتی‌ها استفاده شد، دشمن به این موضوع پی برد.

الحوثی همچنین عبور از تکنولوژی‌های رصد، پارازیت و رهگیری آمریکا و رژیم صهیونیستی را پیروزی و پیشرفت بزرگی برای یمن دانست و تاکید کرد: یمن به توسعه اقدامات و عملیات‌های خود فراتر از سطح نظامی ادامه می‌دهد و گزینه‌هایش در این زمینه رو به افزایش هستند و اقدامش مقدم بر سخنش خواهد بود.

رهبر انصارالله یمن با اشاره به وجود طرح‌های بسیار مهمی در آینده برای وارد کردن ضربات بسیار موثرتری به دشمن گفت: یمن بدون هیچ تردید یا نگرانی بابت تهدیدها و حملات دشمن هر اقدام مشروعی را که بتواند، انجام خواهد داد./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا