سیاسی

رژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی زنده است

فرمانده کل سپاه:

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی امروز زنده است، تاکید کرد که این رژیم در اتاق مراقبت‌های ویژه سیاسی، امنیتی و روانی آمریکا در حال نفس کشیدن است، هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی پیدا می‌کند و فرومی‌ریزد. این لحظه نزدیک است و دور نیست.

به گزارش توانانیوز،  سردار حسین سلامی در پیش‌خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با بیان اینکه روز قدس امسال متفاوت از ایام قدس سالهای دور و نزدیک است، اظهار کرد: این روز با ابتکار و اعجاز ذهنی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به‌عنوان روز تمرکز جهان بر موضوع فلسطین نامگذاری شد. ما امروز شاهد بدرقه آسمانی ملت بزرگ ایران از هفت ستاره درخشان و پرفروغی هستیم که در سرزمین مبارک پیرامون مسجد الاقصی به دست رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. مسافران قدس امروز و در این لحظه‌های مقدس بر دست مردم ما در حال عروج به عرش اعلا هستند تا در جوار رحمت واسعه الهی روزی‌خوار شوند.

وی افزود: سرلشکر شهید محمدرضا زاهدی یک مجاهد پرافتخار، اهل وعده صادق، اهل ذکر، اهل اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر بود. او ۴۳ سال لباس جهاد به تن داشت. او همرزم شهید حسین خرازی، احمد کاظمی و سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود. او یک اسطوره جاودان و شخصیتی شبه‌افسانه‌ای از جهاد بود که بعد از خاتمه دفاع مقدس به همراه فرمانده جاودانه جبهه‌های مقاومت حاج قاسم سلیمانی در لبنان و سوریه برای ساخت قدرتی عظیم دربرابر صهیونیست‌ها مجاهدت کرد.

فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: او انسانی وارسته، بیزار از دیده‌شدن، خودشیفتگی، خودآرایی و خودنمایی بود. او انسانی متقی، مومن، مجاهد و جانباز بود. توصیف این انسان ناشناخته که اینک اهل آسمان او را بهتر از اهل زمین می‌شناسند کار آسانی نیست.

سلامی با بیان اینکه سرلشکر زاهدی همیشه مشتاق شهادت بود، یادآور شد: او شهادت در راه خدا را بر هرچیز دیگر ترجیح می‌داد. او از زنجیره نورانی شهیدانی بود که از اینجا هجرت کردند تا در شرق مدیترانه از ناموس و سرزمین، منزلت، آبرو و امنیت و اعتبار مسلمانان دفاع کنند. شهیدان همدانی، الله‌دادی، شاطری و سیدرضی از این شهیدان هستند که نماد حمایت ما از مظلومان و مستضعفان بودند.

وی افزود: محمدمهدی حاج‌رحیمی نیز نجیب و توانا و بیزار از شناخته‌شدن بود. او از نسل شهیدانی همچون حاج حسن ایرلو بود که آن استقامت مثال‌زدنی را حمایت کردند. شهیدانی که در کنار آنان بودند نیز مشق جهاد می‌کردند تا امنیت سرزمین‌های مسلمانان را حفظ کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با قدردانی از اقدامات نیروی زمینی سپاه و فرمانده انتظامی کشور در مقابله با تروریست‌ها در جنوب شرق ایران، گفت: آنان در مقابله با گروه‌های شرور حمایت‌شده از سرویس‌های جاسوسی دشمنان، توانستند زیباترین نقش یک مقاومت و دفاع شجاعانه را در جنوب کشورمان به زیبایی رقم بزنند و اجازه ندهند هیچکدام از آن مهاجمان شرور سر سالم به جهنم ببرند بلکه آنان را با قدرت و اقتدار الهی خویش تماماً به درک واصل کردند. بر این شهیدان سرافراز و خانواده‌های آنان درود می‌فرستیم و برای بازماندگان این نسل فداکار از خداوند صبر و اجر صبر مسئلت داریم.

سلامی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام شیطانی و مزور انگلیس آن را بر پهلوی پیکره امت اسلامی وارد کرد، گفت: آمریکا هم این رژیم را بعد از آن به عنوان یک سرپل سیاسی، امنیتی و جغرافیایی در منطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای تنظیم سیاست‌های جنایتکارانه و استعمارگرانه آنان در جهان اسلام باشد. از زمانی که رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت تصنعی در ظل حمایت شیطانی غرب به ویژه آمریکا و انگلیس قرار گرفت، جنایات بیشماری در این منطقه رخ داده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی سم مهلکی است که توسط آمریکا بر پیکر جهان اسلام تزریق شده و همچنان در حال قتل‌عام مسلمانان است. آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر جهت بسیارشدنی، ممکن و به فضل الهی نزدیک است، هزینه‌های سنگین سیاسی، اقتصادی و امنیتی فراوان را متحمل شده است.

سلامی تاکید کرد: آمریکا مجبور شده است نقطه تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته است. اما آمریکا حاضر نیست این رژیم را رها کند، این رژیم با تنفس مصنوعی امروز زنده است. او در اتاق مراقبت‌های ویژه سیاسی، امنیتی و روانی آمریکا در حال نفس کشیدن است، هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی پیدا می‌کند و فرومی‌ریزد. این لحظه نزدیک است و دور نیست.

وی یادآور شد: این رژیم اکنون در باریکه‌ای بین مرگ و زندگی قرار گرفته است. همه تلاش رژیم صهیونیستی این است که میدان جنگ را از فضای زندگی اجتماعی و سیاسی منفک کند، اما چنین چیزی ممکن نیست. صهیونیست‌ها می‌خواهند در یک باریکه که گاهی عرض آن ۱۴ کیلومتر است در میان دنیایی از بغض و کینه فشرده مسلمانان، حیات سیاسی امن و مطمئن داشته باشد. او به تراکم بغض فشرده مسلمانان ادامه می‌دهد و شرارت‌هایش نشان از غلط بودن دستگاه محاسباتی این رژیم در مواجهه با جهان اسلام دارد و این اشتباه برای آمریکا هم رخ داده است.

سلامی تاکید کرد: آنان فکر می‌کنند هرچه با مسلمانان بجنگند، قتل‌عام کنند و آنان را آواره و محاصره کنند بهتر می‌توانند به تثبیت موقعیت سیاسی، جغرافیایی و امنیتی خود ادامه دهند، اما قضیه دقیقاً عکس این رویاست. این فقط یک آرزوست.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: امروز به جهان و فلسطین که نگاه می‌کنیم جغرافیای سیاسی غزه را در وسعتی جهانی می‌بینیم و حتی در جهان غیراسلام هم حمایت معنوی از فلسطین دیده می‌شود. رژیم صهیونیستی بین ممات و ممات است، هر عملی انجام دهد شکست می‌خورد. او اگر جنگ با فلسطین را ادامه دهد سرانجام مجبور خواهد شد به مقاومت آسمانی مردم فلسطین تن دهد. اگر بخواهد از میدان عقب‌نشینی کند هم شکست خورده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: پیام‌هایی که از درون غزه به ما منتقل می‌شود این است که می‌گویند ما هیچ مشکلی برای ادامه استقامت نداریم، شما محکم باشد و ما این رژیم را در غزه مدفون خواهیم کرد. فلسطین می‌ایستد و توطئه شوم دشمنان به خودشان بازخواهد گشت و سرانجام سرزمین فلسطین به فلسطین بازمی‌گردد و راهی برای نجات صهیونیست‌ها وجود ندارد.

سلامی گفت: راه صهیونیست‌ها تسلیم‌شدن است و این را خواهیم دید. امروز همه سرزمین‌های اشغالی از شمال، از غرب و از شرق در تقاطع آتش مسلمانان است. هاضمه اسرائیل برای جذب اینهمه نفرت و قدرت و مستهلک کردن این ضربات بسیار کوچک است. بغض، کینه و نفرت در میان جوانان فلسطینی برای ده‌ها سال انرژی لازم برای یک جهاد طولانی‌مدت تا براندازی و فروپاشی کامل این رژیم را فراهم کرده است. هرکس مقاومت کند می‌برد و این منطق قرآن است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز ما براساس وعده‌های صدق الهی عمل می‌کنیم. خداوند خلف وعده نمی‌کند و نصرتش را بر مسلمانان جاری می‌کند. امروز رژیم صهیونیستی باید این واقعیت را درک کند که با گسترش شرارت‌ها نمی‌تواند به امنیت بیشتری برسد.

وی تصریح کرد: این رژیم نمی‌تواند از شر فتنه‌هایی که ایجاد می‌کند بگریزد، در دسترس و در معرض است و می‌داند که چه خواهد شد. ما هشدار می‌دهیم هیچ عملی از هیچ دشمنی در مورد نظام مقدس ما بدون پاسخ نخواهد ماند./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا