عمومی

برگزاری نشست مشترک کمیته راهبری شرکت مخابرات ایران و مپنا (شرکت مکو)

سومین نشست مشترک کمیته راهبری شرکت مخابرات ایران و مپنا (شرکت مکو) و کارگروه‌های تخصصی با هدف اجرای مفاد تفاهم نامه امضا شده در خصوص همکاری‌های استراتژیک در حوزه های زیرمجموعه صنعت چهار، در محل شرکت مکو واقع در استان البرز برگزار شد.

به گزارش توانانیوز، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در این نشست که با حضور معاونت های شبکه و تجاری، مدیریت سیستم‌های انتقال، جانشین مدیریت امور هماهنگی، ریاست اداره عملیات شبکه مخابرات البرز، مدیرکل بررسی‌های اقتصادی و توسعه کسب و کار و دبیر دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم مخابرات ایران و همینطور مدیریت فروش و توسعه بازار و ریاست بخش تکنولوژی و کسب دیجیتال شـرکت مکو و نمایندگان کارگروه‌های تخصصی از دو شرکت برگزار شد.جزئیات نقشه راه همکاری دو مجموعه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

در ادامه، اعضای کارگروه‌های تخصصی مشترک در زمینه بازاریابی و برندینگ، نیرو، کانکتیویتی، کلود، پلتفرم، سنسور و تجهیزات به بررسی جزئیات موارد همکاری‌های متقابل پرداختند.

گفتنی است ، بر اساس تفاهم‌نامه‌ همکاری استراتژیک و عملیاتی دو شرکت، استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در کشور و منطقه در حوزه های زیرمجموعه انقلاب صنعتی چهارم در اولویت این همکاری مشترک قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا