عمومی

انعقاد قرارداد ساخت ۱۵۸۶۷ واحد طرح نهضت ملی در بانک مسکن خراسان رضوی

رشد ۴۴ درصدی مبلغ تسهیلات پرداختی در سال ۱۴۰۲

مدیر شعب خراسان رضوی از انعقاد قرارداد ساخت ۱۵ هزار و ۸۶۷ واحد مسکونی نهضت ملی در بانک مسکن استان و رشد ۴۴ درصدی مبلغ کل تسهیلات پرداختی این مدیریت در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته خبر داد

به گزارش توانانیوز، مصطفی تقوی مدیر شعب خراسان رضوی در مصاحبه با خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا ؛ اظهار داشت: مجموع تسهیلات پرداختی این مدیریت در سال 1402 بالغ بر 101 هزار و 817 میلیارد ریال بود که در مقایسه با سال 1401 از رشد 44 درصدی برخوردار است.

 وی همچنین اظهار داشت: بیشترین سهم تسهیلات پرداختی مربوط به تسهیلات مشارکت مدنی ساخت مسکن است که با مبلغ قریب به 52 هزار میلیارد ریال بیش از 51درصد از کل تسهیلات پرداختی را تشکیل می‌دهد.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی همچنین گفت: از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال 1402 در این استان، قرارداد 15 هزار و 867 واحد مسکونی نهضت ملی در قالب 2 هزار و 336 پروژه با تامین اعتبار بالغ بر 78 هزار و 114 میلیارد ریال منعقد شده و تاکنون مبلغ 30 هزار میلیارد ریال به عنوان سهم‌الشرکه به حساب متقاضیان این طرح واریز شده است.

تقوی اضافه کرد: 2 هزار و 336 پروژه نهضت ملی استان خراسان رضوی شامل 13 هزار و 233 واحد حمایتی، یک هزار و 276 واحد خود مالک و یک هزار و 358 واحد روستایی است.

وی در پایان گفت: این مدیریت با همراهی و هم‌افزایی کارکنان پرتلاش استان از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود در جهت تحقق اهداف دولت محترم و خانه‌دار کردن آحاد مختلف جامعه اقدام کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا