عمومی

سیزدهمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری فردا آغاز می‌شود

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX2024) با حضور بزرگان زیست بوم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت مخابرات ایران، اپراتورهای ارتباطی و فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از فردا ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ‌ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش توانا نیوز،  اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در آغازین روز این نمایشگاه و در اولین ساعت، پنلی با عنوان “روی خوش سنگین‌وزن‌ها به نوآوری” با حضور مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات و رضا سمیع‌زاده، مدیرعامل هلدینگ فاخر از ساعت ۱۰ تا ۱۰ و ۴۰ دقیقه صبح برگزار می‌شود.

اینوتکس ۲۰۲۴ با محوریت دو رویداد رقابت ملی استارتاپی و پژوهش‌های کاربردی مسئله محور برنامه‌ریزی و برگزار می‌شود

در بخش نخست رقابت ملی استارتاپی (INOTEXPitch) برگزار می‌شود که در آن تیم‌های استارتاپی به معرفی خدمات و محصولات نوآورانه خود در مقابل سرمایه‌گذاران می‌پردازند و از هر استان دو تیم استارتاپی برتر برای حضور در فینال رقابت‌ها، همزمان با اختتامیه نمایشگاه اینوتکس، شرکت می‌کنند. تیم‌های استارتاپی برتر ضمن دریافت جوایز نفیس، از تسهیلات ویژه بانکی به‌منظور توسعه کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوند.

بخش دوم اینوتکس ۲۰۲۴ با محوریت رویداد پژوهش‌های کاربردی مسئله‌محور (ResearchPitch) برنامه‌ریزی شده که به معرفی پژوهش‌های دانشجویی مسئله‌محور به صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌پردازد. داوران در این رقابت، ضمن بررسی علمی طرح پیشنهادی، میزان تأثیرگذاری آن در جامعه را نیز ارزیابی کرده و بدین ترتیب ایده‌های برتر برای حضور در نمایشگاه اینوتکس دعوت می‌شوند‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا