اقتصادی

ساعت کار ادارات شرکت مخابرات از ۱۶خرداد تا ۱۵شهریور ۱۴۰۳ تغییر می‌یابد

ساعات کار ادارات شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور با هدف مدیریت مصرف برق در فصول گرم سال، از روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه تا پنج‌شنبه ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۳ به ساعت ۶ تا ۱۳ تغییر می یابد.

به گزارش توانا نیوز،  اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، بر اساس تصویب‌نامه هیأت وزیران و پیرو بخش‌نامه صادره از معاونت توسعه‌سرمایه‌انسانی شرکت، ساعت کار ادارات مجموعه مخابرات ایران در سرتاسر کشور از روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه تا روز پنج‌شنبه ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۳ به ساعت ۶ تا ۱۳ منتقل می‌شود.

بر اساس این گزارش، ساعت کار شناوری برای ستاد شرکت مخابرات ایران و مخابرات منطقه تهران، برای کارکنان متقاضی، از ساعت ۶ تا ۷:۳۰ با رعایت قوانین قبلی کماکان برقرار است. در حالت شناوری، ساعت خروج متناسب با ساعت ورود، از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید، واحدهای شیفتی و مراکز منتخب خدمت‌رسان، کماکان بر اساس روال قبل در محل کار خود حضور خواهند یافت.

بر اساس این گزارش، چنان‌چه استانداری‌ها در خصوص تغییر ساعت کار، ترتیبی دیگر اتخاذ نمایند؛ مناطق با نظر مدیر منطقه می‌توانند بر اساس بخشنامه مورد نظر استانداری اقدام نمایند.

همچنین، پس از پایان ساعت کار تعریف شده، تمامی کارکنان می بایست محل کار را ترک نمایند و هر گونه اضافه کاری در بازه زمانی مذکور ممنوع بوده و صرفا در مواقع بسیار ضروری، در منطقه با موافقت قبلی مدیر منطقه و در ستاد، با موافقت قبلی معاونین و مدیران کل ستادی مجاز است.

بر اساس مصوبه دولت لازم است، مدیران محترم برای کاهش مصرف برق، روشنایی و سیستم‌های سرمایشی را پس از اتمام ساعت کار اداری مذکور مدیریت نمایند. همچنین، با توجه به حساسیت فعالیت‌های مخابرات، نباید هیچ لطمه ای در ارائه خدمات به وجود آید و می‌بایست موضوع به دقت مدیریت شود.

این گزارش می‌افزاید، در دوره زمانی مذکور، ساعت کار کارکنان مشمول که از مجوزهای کاهش ساعت کار استفاده می نمایند، به حالت تعلیق در می‌آید.

یادآور می‌شود، حضور بعد از ساعت‌کاری اعلام شده، صرفاً منوط به تأیید مدیر مربوطه است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا