عمومیاجتماعیاقتصادی

مذاکره با تریدرهای بزرگ و مشتریان کشورهای مختلف دستاورد دومین روز نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو

مذاکره با تریدرهای بزرگ و مشتریانی از کشورهای مختلف از جمله کشورهای حوزه CIS دستاورد دومین روز نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو بود.

به گزارش  توانانیوز، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ غرفه جم در روز دوم روس‌پلاست میزبان تریدرهای بزرگ، مشتریان ثابت، مشتریان جدیدی از کشورهای ارمنستان، روسیه، چین، ترکیه، آذربایجان، هند و… بود و در حوزه مباحثی همچون نحوه پرداخت، لجستیک و حمل و نقل و غیره نظرات مشتریان گردآوری و راهنمایی‌های لازم ارائه گردید‌.

در روز دوم روس‌پلاست تلاش بر مراجعه به شرکت‌های پایین‌دست و مذاکره با ایشان برای کسب اطلاعات از نحوه تهیه محصول و معرفی تولیدات جم بود که در این راستا برنامه‌ریزی تعامل و برگزاری جلسات مختلف صورت گرفت.

در ادامه شرکت هندی تأمین‌کننده کاتالیست و ادتیو و یکی از مشتریان قدیمی از کشور ارمنستان طبق قرار قبلی به غرفه جم مراجعه کرده و در خصوص خریدهای آتی و محصولات فعلی و مسائل لجستیک مذاکره گردید.

برگزاری جلسات مدیریتی و مذاکرات با مشتریان روسی انجام شد که به دنبال ظرفیت‌سازی و جایگزینی تولیدکنندگانی از منطقه خاورمیانه به ویژه شرکت پتروشیمی جم به جای ظرفیت‌های از دست رفته اروپا به دلیل تحریم‌ها بودند.

همچنین سایر کشورها نیز به دنبال یافتن گزینه‌های جدی و رقابتی از حیث قیمت و کیفیت در برابر تولیدکنندگان کشورهای حوزه خلیج‌فارس هستند.

نمایندگان پتروشیمی جم در نمایشگاه روس‌پلاست ۲۰۲۴ طی بازدید از پنل‌های جانبی، غرفه‌های تامین‌کنندگان و سالن مربوط به تجهیزات و دستگاه‌های بسته‌بندی در ابعاد بزرگ و تولید قطعات پلاستیکی مذاکرات و جلساتی با این شرکت‌ها داشتند.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌الات و مواد صنعت پلاستیک روس‌پلاست از ۱۸ تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ برابر با ۲۹ تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ در حال برگزاری است و شرکت پتروشیمی جم نیز در غرفه‌ی شماره 1K36 این نمایشگاه حضور دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا