ورزشی

کماندار ۱۶ ساله المپیکی ایران: حمایت کنید

کماندار ۱۶ساله المپیکی ایران با تاکید بر اینکه نیازمند حمایت‌های مالی از سوی فدراسیون تیروکمان و وزارت ورزش است، گفت: با توجه به مقوله تحریم و قیمت کمان، نه من و نه خانواده‌ام توان خرید نداریم و نیازمند حمایت هستم.

به گزارش توانانیوز،  مبینا فلاح، تنها نماینده تیروکمان ایران در المپیک پاریس، خطاب به کیومرث هاشمی، وزیر ورزش جوانان که در محل اردوی تیم ملی تیروکمان حضور یافته بود، گفت: خیلی خوشحالم که وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم‌ ملی حضور یافته است. مسیر خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و بابت اینکه موفق شدم بسیار خوشحالم‌.

وی ادامه داد: هنوز چیزی تمام نشده است و کارم ادامه دارد و این موفقیت صرفا تلاش من نبود و کادر فنی اعم از سرمربی و مربی و فدراسیون نقش بسزایی داشتند.

کماندار المپیکی ایران با تاکید بر اینکه انتظار دارد شاهد حمایت ویژه‌تری از سوی وزارت ورزش و جوانان باشد، عنوان کرد: تیروکمان رشته‌ای تجهیزات‌محور است و کمان و تیر خیلی تاثیر دارد و همه چیز صرفا به عملکرد ورزشکار خلاصه نمی‌شود و کمان نقش بسیار مهمی دارد.

فلاح ادامه داد: با توجه به اینکه تحریم هستیم و به دلیل بالابودن قیمت تیروکمان، خرید تجهیزات از توان من و خانواده‌ام خارج است و با توجه به اوضاع مالی فدراسیون، نیازمند حمایت ویژه وزارت ورزش و جوانان هستیم./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا