اجتماعیعمومی

توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی در ساحل عباس آباد

سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان عباس‌آباد گفت: استفاده از ظرفیت‌های دریایی در شهرستان گردشگری عباس‌آباد در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش توانانیوز، ، نادر سحرخیز با بیان این مطلب که استفاده از ظرفیت‌های دریایی در شهرستان گردشگری عباس‌آباد در دستور کار قرار گرفته است؛ اظهار داشت: مقدمات ایجاد بسترهای مورد نیاز گردشگری در سواحل فراهم می‌شود.

سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان عباس‌آباد تاسیسات گردشگری ساحلی این شهرستان را مستعد توسعه دانست و ادامه داد: باید تلاش کرد علاوه بر تفریحات ساحلی از امتیازات داخل دریا هم به نفع اقتصاد گردشگری بهره‌برداری کرد.

وی یکی از مهیج‌ترین تفریحات دریایی را استفاده از ظرفیت داخل آب یاد کرد و افزود: ماهیگیری در دریا و پرورش ماهی که بخشی از گردشگری کشاورزی است، می‌تواند برندی برای گردشگری شهرستان عباس آباد باشد و باعث جذب گردشگران بیشماری شود.

سحرخیز ایجاد مرکزی تفریحی و تفرج در ساحل زیبای عباس‌آباد را شروع بسیار خوبی برای توسعه هر‌چه بیشتر این گونه فعالیت‌ها برشمرد و گفت: گردشگری ماجراجویانه مبحث بسیار مهمی است که قابل بهره‌برداری اقتصادی بوده و علاقه مندان بسیاری دارد و از اینگونه فعالیت‌ها استقبال خوب می‌شود.

سرپرست نمایندگی اداره میراث‌فرهنگی عباس‌آباد همچنین با اشاره به این موضوع که ماهیگیری خود زمینه مناسبی برای ایجاد واحدهایی خواهد شد که در زمینه غذا فعالیت می‌کنند؛ افزود: گردشگران می‌توانند علاوه بر کسب تجربه‌هایی مهیج در ماهیگیری از حاصل صید خود نیز غذاهای متنوع را میل کنند و این خاطره انگیزترین لذت‌های مسافرت برای گردشگران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا