اقتصادیاجتماعیعمومی

آگهی فراخوان عمومی همزمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مناقصه‌گران حائز صلاحیت

آگهی فراخوان مناقصه شماره 3103110

موضوع :آگهی فراخوان عمومی همزمان با ارزیابی کیفی (یکپارچه) شناسایی مناقصه‌گران حائز صلاحیت ، جهت ارائه خدمات طراحی،تامین،نصب،راه اندازی و بروز رسانی نرم افزار سیستم کنترلی ABB واحد آبرسانی و دفع پساب مجتمع مس سونگون

به گزارش توانانیوز،شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی (همزمان با ارزیابی کیفی، یکپارچه) به شرکت ها یا مؤسسات واجد صلاحیت واگذار نماید:

شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی مزمان با ارزیابی کیفی، یکپارچه) به شرکت ها یا مؤسسات واجد صلاحیت واگذار نماید:

 –   شرح کار:

شرح کار عبارت است  از کلیه عملیات لازم اعم از :

 •  انجام کلیه کارهای مطالعه، بررسی، جمع آوری اطلاعات، طراحی مهندسی، تهیه و خرید کلیه تجهیزات مورد نیاز و یدکی پروژه
 • نصب سیستم عامل، آنتی ویروس و نرم افزارها بر روی سرورها
 • ، نصب نرم افزار اورجینال بر اساس آخرین نسخه نرم افزار  ABB800xA و لایسنس اورجینال هسته 1500 و لایسنس BMI برای 2000 تگ بر روی سرورها
 • پیکر بندی و نصب و راه اندازی سرورها
 • آپگرید نرم افزار کنترل و مانیتورینگ و رفع ایرادات نرم افزاری، برنامه نویسی کنترلی واحدهای پانتون فاز دو شماره یک و دو و برنامه نویسی مانیتورینگ واحدهای پانتون فاز دو شماره یک و دو طبق سیستم کنترل ABB
 • تهیه و خرید کلیه تجهیزات مورد نیاز و یدکی پروژه مذکور
 • تهیه، تامین و خریدکلیه تجهیزات مورد نیاز پروژه اعم از کارت های ورودی، خروجی، CPU و …
 • تست FAT عملکرد سیستم کنترل، تجهیز کارگاه، تهیه، خرید، نصب و راه اندازی میزهای حرفه ای مانیتورینگ صنعتی سرور و اتاق کنترل، تهیه، خرید، نصب و راه اندازی کمد و کابینت و کفپوش و دیوارپوش اتاق کنترل و سرور
 • پیاده سازی امنیت سایبری، دمونتاژ و مونتاژ تابلوهای قدیمی پانتون های فاز دو زیمنس به ABB بهمراه تهیه و تامین کلیه تجهیزات مورد نیاز و یدکی آن
 • تجمیع نودهای سیپیج و هدتانک در نود هدتانک، تست عملکرد سرد و تست عملکرد گرم، تست عملکرد نهایی با محصول و تست SAT
 • مستند سازی و تهیه اطلاعات فنی، تهیه و طراحی مدارک مهندسی As-built، گارانتی، آموزش برنامه نویسی و مهندسی و اپراتوری
 • تهیه و به تصویب رساندن انواع فرمهای کنترل کیفی و رویه های استاندارد برنامه نویسی PLC با کد IEC-1131-3، ارتینگ کنترل و ابزاردقیق IEEE-1050-1996، سیستم ارتینگ تابلوها و سایر موارد سخت افزاری استاندارد IEEE-1100-1996
 • استفاده ازپروتکل پروفی باس مطابق استانداردIEC-61784-1:2002 ، ارتباط بین پرسسور و کارت واسط استاندارد IEC-61158-6
 • طراحی تابلوها و درجه بندی حفاظت آنها طبق استانداردهای IEC 529 و استاندارد DIN40050
 • تهیه اقلام و تجهیزات مورد نیاز، گزارش پیشرفت کار روزانه در قالب فرمت های مورد تایید نمایندگان کارفرما،
 • ارایه گواهینامه ایمنی.
 1. –   مدت انجام کار: 6(شش) ماه شمسی از تاریخ ابلاغ قرارداد.
 2. –   محل انجام کار: استان آذربایجانشرقی ، شهرستان ورزقان ، مجتمع مس سونگون
 3. –   پیش پرداخت: 15 درصد مبلغ(ارزی) قرارداد در قبال اخذ ضمانتنامه بانکی
 4. –   لیست حداقل تجهیزات،ماشین‌آلات و پرسنل آماده به کار مورد نیاز:

لیست حداقل تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز جهت انجام کار:

ردیف

شرح

تعداد

1

تجهیزات اندازه گیری

دو دستگاه

2

ست اقلام و تجهیزات ابزار دقیق

یک دستگاه

3

لپ تاپ صنعتی

یک دستگاه

4

ست تجهیزات و ابزار کار اجرا و نصب و راه اندازی تابلو برق LV

یک دستگاه

5

خودرو یا وانت کابین دار(مدل 97 به بالا)

یک دستگاه

لیست حداقل پرسنل آماده به کار:

ردیف

عنوان شغلی

تعداد(نفر)

1

مدیر پروژه

1

2

کارشناس ارشد فنی

1

3

                                                           کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه

1

4

کارشناس QC,QA

1

5

کارشناس فنی

1

6

تکنسین اجرا

2

  1. –   شرایط متقاضـی:
   1. -1- شرایط لازم برای حضور در مناقصه
    1. -1-1-   داشتن شخصیت حقوقی.
    2. -1-2-   دارا بودن گواهی تایید صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی و واجد صلاحیت بودن متقاضی برای شرکت در مناقصات بر اساس دستورالعمل ارزیابی پیمانکاران از منظر ایمنی، بهداشت و محیط زیست.
    3. -1-3-   دارا بودن توانایی ارائه ضمانت‌نامه معتبر بانکی شرکت در مناقصه معادل 15.000.000.000 ریال (پانزده میلیارد ریال).
    4. -1-4-   مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مناقصه.

6-1-5- داشتن حداقل رتبه 5 رشته صنعت و معدن از سازمان برنامه و بودجه کشور با تاریخ اعتبار و داشتن ظرفیت خالی برای پذیرش کار ،یا سوابق ، تجربه و توان مورد تایید کارفرما

  1. -2-     سایر شرایط مورد نیاز برای شرکت در فرآیند ارزیابی 
   1. -2-1-   داشتن سوابق و تجربیات کار مشابه در پنج  سال گذشته (مشابه با مشخصات موضوع مناقصه از نظر حجم، شرایط و غیره.)
   2. -2-2-  حسن سابقه در کارهای قبلی. (رضایت‌نامه از کارفرمایان قبلی و هرگونه مدرک نشانگر حسن سابقه در کارهای قبلی (کارهای موضوع مناقصه و یا مشابه آن ملاک می باشد.))
   3. -2-3-  دارا بودن توانایی مالی کافی برای اجرای موضوع قرارداد.
   4. -2-4-  داشتن نیروی انسانی متخصص و ماهر( چارت سازمانی و معرفی پرسنل فنی و کلیدی به همراه سوابق بیمه)
   5. -2-5-  دارا بودن توان و دانش راهبری و مدیریت پروژه.

* شرکت‌ها بصورت مشارکت و یا کنسرسیوم  مجاز به حضور و ثبت نام در مناقصه نمی‌باشند.

متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند “6” بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، می‌توانند حداکثر ظرف مدت 14 (چهارده) روز پس از تاریخ درج آگهی در روزنامه سراسری، آمادگی خود را از طریق سامانه قراردادهای شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com با انجام مراحل ذیل اعلام نمایند:

الف- انجام فرآیند ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور.

ب- ورود به سامانه و اعلام آمادگی جهت شرکت در مناقصه مربوطه و آپلود مستندات در بخش های ذیل:

ب-1- در بخش آپلود اسناد و مستندات، بارگذاری مدارک مورد نیاز “حقوقی و مالکیتی“به شرح ذیل:

 1. تصویر اساسنامه، آگهی تأسیس، تصویر نمونه امضاهای صاحبان مجاز به همراه نام و نام خانوادگی، آخرین آگهی روزنامه رسمی، تغییرات شرکت درخصوص سهامداران شرکت، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نیز صاحبان امضاهای مجاز و تصویر گواهی کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت.

ب-2- در بخش فرم ارزیابی کیفی، بارگذاری مدارک”فنی“مورد نیاز مطابق اطلاعات مندرج در فایل Excel موجود در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران می‌باشد.

 1. در صفحه مربوط به فرم ارزیابی کیفی مستندات ثبت شده از بخش اطلاعات تکمیلی قابل مشاهده و انتخاب می‌باشند.

نکته1: دسترسی به فرم ارزیابی کیفی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران؛ در قسمت معاملات شرکت کرده و بعد از انتخاب موضوع مناقصه امکان‌پذیر می‌باشد.

نکته 2: دریافت، تکمیل و امضاء توسط صاحبان امضاهای مجاز متقاضی و بارگذاری فرم‌های ذیل، در بخش اسناد ارزیابی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران الزامی می‌باشد (مهم):

 1. فرم Excel  (فرم ارزیابی کیفی متقاضیان، مربوط به مناقصه فوق).
 2. فرم الف و ب الزامات ایمنی.
 3. فرم خود اظهاری ظرفیت مجاز.

نکته 3: زمانبندی انجام فرآیند مناقصه و ارائه پیشنهاد قیمت بایستی مطابق با جدول زمانبندی شماره یک (بخش اول اسناد مناقصه، شرایط مناقصه) صورت پذیرد.

نکته 4: متقاضیان می‌بایست پیشنهاد و مدارک خود را (چهار پاکت الف ، ب ، ج ، د) مطابق با شرایط مندرج در بخش دوم اسناد مناقصه (پیشنهاد شرکت در مناقصه) به دبیرخانه کمیسیون معاملات به نشانی: استان آذربایجان شرقی ،شهرستان ورزقان ، مجتمع مس سونگون ، ساختمان ادمین ،طبقه دوم تحویل و رسید دریافت نمایند.

توضیحات:

 1. ارزیابی و سنجش توان و صلاحیت شرکت‌ها بر اساس شاخص‌ها و پارامترهای مندرج در فرم ارزیابی و اطلاعات فرم Excel صورت خواهد گرفت. لذا لازم است شرکت‌های متقاضی ضمن ورود اطلاعات دقیق در فرمت فایل Excel، تصویر فرم‌های تکمیل شده با مهر و امضای مجاز به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در بخش فرم ارزیابی بارگذاری نمایند و همچنین مدارک مربوطه را بصورت لوح فشرده در پاکت ” د”  ارائه نمایند.
 2. کلیه متقاضیان جهت بارگذاری مدارک مورد نیاز آگهی مناقصه بایستی به پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران (بخش اسناد و مستندات در خصوص آپلود مدارک حقوقی و مالکیتی، بخش فرم ارزیابی کیفی در خصوص آپلود مدارک فنی) به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com و ورود با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود مراجعه نمایند. شایان ذکر است با توجه به آرشیو مدارک در سامانه، برای مناقصه بعدی نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نمیباشد.
 3. اطلاعات بارگذاری شده در قسمت فرم ارزیابی پس از بارگذاری کلیه مدارک تا آخرین تاریخ پایان ارسال مدارک قابل ویرایش می‌باشد.
 4. کلیه فایل‌ها باید بصورت مجزا با فرمت pdf، با حجم حداکثر 5 مگابایت، آپلود گردد.
 5. تصویر هر مدرک بایستی در قسمت مشخص شده برای آن در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران بارگذاری شود (بر اساس دسته‌بندی فوق) و در صورت عدم بارگذاری، نقص و یا بارگذاری تصویر مدرک در قسمت‌های نامرتبط، آن مدرک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و بدیهی است امتیاز آن نیز برای متقاضی منظور نخواهد شد.
 6. نحوه ارزیابی کیفی و امتیاز‌دهی متقاضیان و حداقل امتیاز کسب شده برای حضور در مناقصه و گشایش پاکت‌های “الف” ،”ب” و “ج”، بر اساس مدارک و مستندات بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مستندات و معیارهای ارزیابی ارائه شده در لوح فشرده تحویلی در پاکت “د”  می‌باشد. لازم به ذکر است که ارزیابی از روی لوح‌فشرده تحویلی در پاکت “د” انجام می‌گردد و مدارک بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع‌رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران درخصوص پاکت “د” می‌بایست با مدارک تحویلی مناقصه‌گران در پاکات “د” مغایرتی نداشته باشند.
 7. ارائه مدارک فوق‌‌الذکر هیچ‌گونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مناقصه ایجاد نخواهد کرد و در زمان گشایش پاکت‌ها ابتدا پاکت “د” اسناد مناقصه بر اساس معیارهای ارزیابی کیفی توسط کمیته ارزیابی بررسی می‌گردد و در صورتی‌که شرکت حداقل امتیاز لازم را کسب نماید، پاکت الف (ضمانتنامه) گشوده و سپس سایر مراحل گشایش پاکت‌ها مطابق شرایط مندرج در اسناد مناقصه صورت می‌پذیرد.
 8. اطلاع‌رسانی در خصوص کلیه موارد از جمله: تمدید مدت زمان آگهی مناقصه، صرفاً از طریق پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com صورت می‌پذیرد.
 9. کلیه هزینه‌های درج آگهی‌های مربوط به این مناقصه در وب‌سایتها و روزنامه‌های سراسری و استانی پس از استعلام از امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به عهده برنده مناقصه می‌باشد و پس از انعقاد قرارداد از مطالبات وی کسر خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، شمــاره تلفن های 4162 و04141714150 جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی درخصوص موارد فنی مندرج در متن آگهی،و شمــاره تلفن 04141715083جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی درخصوص موارد حقوقی مندرج در متن آگهی و شماره تلفن 04141715098 جهــت پاسخگویی به سؤالات احتمالی در خصوص دسترسی به پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین بارگذاری مدارک درخواستی ارائه می‌گردد.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا