بین الملل

حمله پهپادی مقاومت عراق به «هدفی حیاتی» در ایلات اشغالی

مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد طی عملیاتی «هدفی حیاتی» در «ام الرشراش» در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

به گزارش توانانیوز،، مقاومت اسلامی عراق بامداد سه شنبه اعلام کرد که مبارزانش با استفاده از پهپادهایی هدفی حیاتی را در ام الرشراش (ایلات) در جنوب فلسطین اشغالی هدف قرار دادند.

براساس گزارش المیادین، مقاومت عراق در بیانیه خود تاکید کرد که این عملیات در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگران، حمایت از غزه و در پاسخ به کشتارهای اشغالگران در نوار غزه است.

این عملیات تنها ساعاتی پس از آن صورت می‌گیرد که مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد با همکاری نیروهای مسلح یمن عملیات نظامی علیه یک هدف حیاتی در ام الرشراش اشغالی انجام داده است.

نیروهای مسلح یمن شب گذشته اعلام کرد: عملیات مشترکی با مقاومت اسلامی عراق با تعدادی پهپاد علیه هدفی حیاتی در ام الرشراش در فلسطین اشغالی انجام دادیم.

در بیانیه ارتش یمن آمده است: تا پایان تجاوز و رفع محاصره غزه، به عملیات خود با مقاومت اسلامی عراق در حمایت و پیروزی مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.

مقاومت اسلامی در عراق به انجام عملیات‌های مشخص با هدف قرار دادن نقاطی در عمق رژیم اشغالگر ادامه می‌دهد و در مرحله دوم، به‌ویژه بنادر اشغالی را با هدف از کار انداختن آنها هدف قرار می‌دهد./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا